Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
545
Tıklama
0
Öne Çıkarma
u330 ekran kartı geçiş problemi

C cgty89 Konu Sahibi
10 yıl (2799 mesaj)
lenovo u330 laptopuma win7 32 bit yüklediğimden beri ati ekran kartına geçiremiyorum.vista varken sorun yoktu fakat tanıdık bi arkadaşa win7 yüklettim teknik servis elemanı yükledikten sonra driverlarınıda yükledi(kendi sitesinden)fakat değiştirilebilir ekran kartından performansı seçtiğimde ingilizce bi hata veriyor.translate den çevirdiğim kadarıyla arka plan bi ekran açık bu yüzden geçmiyor falan diyor ama arkada çalışan birşey yok görünürde.ati driverini silip tekrar siteden yüklemeyi denedim ilk yüklediğimde oldu fakat açıp kapatınca yine aynı duruma dönüyor.bi ara baya bi uğraştım faka sonra olmayınca bıraktım uğraşcakta vaktim yoktu pekte oyun oynamam ama hdmı bağlantı falan yapamadığımdan bu şekilde şimdi sorun yaratmaya başladı.1 yıl önce u330 bölümüne yazdım fakat hiç cevap yazan olmadı.umarım burdan çözümü bulurum
G GameSpring
10 yıl (14 mesaj)
Lenova u330 dizüstüne windows7 kurdum.Şuan tüm driverları tekrardan yüklüyorum.Bu lenova u330'lerde onboard ekran kartından onboard olmayan ekran kartı arasında geçişler yapmak için hangi yazılım kurmalıyım??
G GameSpring
10 yıl (14 mesaj)
Acil cevap lazım!
C cgty89 Konu Sahibi
10 yıl (2799 mesaj)
ati driveri kurmak lazımda ben kurduğum halde sorun yaşıyorum
E Emre654
9 yıl (1367 mesaj)
Arkadaşım bende de lenovo u330 var ve win 7 kurdum ama sendeki sorunun aynısını yaşadım. Ekran kartı on board olarak görüyo tanıtıyorum ama kapatıp açınca yine onboard oluyo ve değiştiremiyorum acaba sen bunun bi çözümünü buldun mu? Bulduysan gerçekten çok sevinirimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.