5-6 yıldır Digitürk abonesiyim, sporextra ve belgesel paketlerimde var, aynısından yan oda aboneliğim de var. İlk günden beridir Türksattan izliyorduk, 4a uydusuna geçildiği gün kanallar kaybolmuştu, kolay kurulumla 20 30 kanal falan bulabiliyordum. Birde Eutelsat ı deneyeyim dedim ve kolay kurulumdan Eutelsat araması yaptırdım, şu an 218 kanalla Eutelsat kullanmaya devam ediyorum ama bir kaybım oluyor mu merak ediyorum.
Hayallah beni kendimden şüpheye düşürdünüz oysaki defalarca Türksat üzerinden kolay kurulum yaptığıma emindim. Hem öyle olsa 4a ya geçişten etkilenmemem gerekmezmiydi?
Eutelsat üyeliği varken Turksat kolay kurulum yaparsanız digiturke ait özel kanallari bulursunuz paketinizde de varsa izlersiniz.Online isleme girip bakin Turksatta ayrı belgesel paketi yok giriş paketine dahil belgesel paketi Türksat için. Eğer ayrı belgesel paketi varsa Eutelsattasinizdir. Yada mh fen teyit ettirin.
İlk günden beridir Türksattan izliyorduk, 4a uydusuna geçildiği gün kanallar kaybolmuştu, kolay kurulumla 20 30 kanal falan bulabiliyordum.
Birde Eutelsat ı deneyeyim dedim ve kolay kurulumdan Eutelsat araması yaptırdım, şu an 218 kanalla Eutelsat kullanmaya devam ediyorum ama bir kaybım oluyor mu merak ediyorum.