Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
3178
Cevap
0
Tıklama
13
Öne Çıkarma
TÜRKİYE'NİN EN HIZLI, EN DÜŞÜK PING DEĞERLİ İNTERNETİ TURKNET AYDA SADECE 85 TL'YE!

T TurkNetDestek Konu Sahibi
geçen yıl (15106 mesaj)
Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti olduğu nPerf tarafından ispatlanan TurkNet'i, bir ay boyunca hiçbir risk olmadan denemek ister misiniz?

Kotasız ve taahhütsüz internet TurkNet'i denemek için tek yapmanız gerekenhttps://turk.net üzerinden aboneliğinizi başlatmak. Üstelik mevcut aboneliğinizi kapatmanıza da gerek yok. Siz başvuru yapın, gerisini biz halledelim ve internetinizi TurkNet'e taşıyalım, 120 TL'ye kadar olan taahhüt cayma bedelini de biz üstlenelim.

TurkNet'te Hız ve Fiyat Nasıl?

TurkNet'te aktif altyapıda (YAPA santrallerinde) 100 Mbps'e kadar download ve altyapının desteklediği maksimum hızda yalın (sadece) internet ayda sadece 85 TL. Aktif altyapı dışındaysanız aynı fiyata 35 Mbps'e kadar download, 3 Mbps'e kadar upload hızı alabilirsiniz. Bu bölgelerde eğer verebiliyorsak 50-75 veya 100 Mbps'e kadar download ve 4 Mbps'e kadar upload hızında yalın (sadece) interneti ayda sadece 10 TL farkla 95 TL'ye sunuyoruz.

Neden Türkiye'nin en hızlı interneti TurkNet?

Başta belirttik, Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti TurkNet. Bunu biz değil, Fransa merkezli bağımsız hız testi sağlayıcısı nPerf söylüyor. nPerf üzerinden 2019 yılı boyunca yapılan 87.512 hız testi verilerine göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı (2018’de de olduğu gibi) ortalama 35 mbps download (veri indirme) hızıyla biz olduk. Aynı dönemde Türkiye'nin ortalama donwload hızı ise 19 Mbps oldu. TurkNet olarak, aynı zamanda 48.86 milisaniye en düşük Ping süresi ile rakiplerimizi geride bıraktık. Türkiye ortalaması ise 63 milisaniye çıktı.

nPerf uluslararası çapta hizmet veren bağımsız bir firma. Öyle verilerine müdahale etmek, manipülasyon yapmak mümkün değil. nPerf hız testleri üzerinden elde edilen sonuçlar, tekrarlamaları ve olası suistimali önlemek için (robotlar vb.) otomatik ve manuel kontrollere tabi tutuluyor. nPerf, maksimum bant genişliği için Türkiye ve yurt dışı lokasyonlarda dedike sunucular kullanıyor.

TurkNet olarak nPerf hız testi sonuçlarında birinci çıktık çünkü biz:
• Kullanıcılarımıza hız için sınır koymayıp en iyi fiyata alınabilecek en hızlı interneti veriyoruz.
• Aktif altyapıda 100 Mbps'e kadar, aktif altyapı dışında 35 Mbps'e kadar alınabilen maksimum hızı aynı fiyatla, ayda sadece 85 TL'ye sağlıyoruz. Aktif altyapı dışında 35 Mbps'ten fazla hız alınması mümkün olan yerlerde ise sadece 10 TL farkla 95 TL'ye en yüksek hızı (100 Mbps'e kadar) sunuyoruz.
• Aktif altyapı bölgelerimizdeki santrallerde son teknoloji cihazları kullanıyor ve yüksek hız için gereken optimizasyonları kolayca yapabiliyoruz. Bundan dolayı santrale mesafesi uygun olan TurkNet'liler internet hızlarıyla fark yaratıyor.
TURKNET'TE ALABİLECEĞİNİZ HIZI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Deneyin, Beğenmezseniz Paranızı İade Edelim
Siz de TurkNet'in tahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı internetini denemek isterseniz hemenhttps://turk.net veya 0850 288 80 81'den aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi TurkNet'i denemenin hiçbir riski yok. Beğenmezseniz ve size bölgenizde iyi bir hizmet sunamazsak ilk 30 gün içinde hizmetinizi koşulsuz şartsız iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

Arkadaşını Getir İle Gelene, İkinci Ay İnternet Bizden

TurkNet'e abone olup ilk çıkan faturanızı ödedikten sonra, ikinci ay internetiniz bizden olsun isterseniz Arkadaşını Getir kampanyasından yaralanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web üzerinden abone olurken dördüncü adımda arkadaşınızın (ya da internetten bulduğunuz herhangi bir arkadaşınızı getir kodunu) davet kodunu ilgili alana girmek veya telefonda abone olurken davet kodunu temsilcimize söylemek. Böylece hem siz hem size kod sağlayan arkadaşınız bizden birer ay ücretsiz internet kazanıyor. Tek şartımız ise hem sizin hem de arkadaşınızın son ödeme tarihi geçmiş faturasının olmaması. TurkNet'te arkadaş getirmede bir limit yok. Abone olduktan sonra, siz de arkadaşlarınızı çağırıp her TurkNet'li yaptığınız arkadaşınız için bir ay bedava internet kazanabilirsiniz. TurkNet Arkadaşını Getir davet kodunu bulmak, bu forumu ziyaret eden bir kullanıcı için zaten çok kolay. Uzun uzun anlatmayalım.

120 TL Taahhüt Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyoruz?

TurkNet'e geçmenin en kolay yolu mevcut internet aboneliği sonlandırmadan TurkNet'li olmak. Bu şekilde hem internetiniz daha hızlı bağlayabiliyor, hem evinize gelip kurulum yapmamız gerekmediğinden sizden kurulum ücreti almıyor hem de port yok vesaire gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. Mevcut operatörünüzde taahhüdünüz varsa, bunun 120 TL'ye kadar olan kısmını biz üstleniyoruz. Bunu da taahhüt cayma bedeli faturanızı bize ibraz ettikten sonra size 6 ay için ayda 20 TL indirim tanımlayarak sağlıyoruz.

Son Teknoloji Zyxel Modem ile İnternet Performansınızı Artırabilirsiniz

Türkiye’nin en hızlı internetini son teknoloji bir modem ile desteklerseniz evinizin her noktasına bu hızı taşıyabilirsiniz. TurkNet’ten alabileceğiniz Zyxel VMG8623-T50B modem sahip olduğu özellikler sayesinde hem TurkNet hızını evinizin her yerine götürüyor hem de ADSL ve VDSL bağlantı türlerini birlikte destekliyor.

Bu modemi TurkNet üzerinden kısa bir süreliğine, faturanıza ek olarak 324 TL’ye peşin ya da 12 taksitle 384 TL'ye satın alabilirsiniz.

AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG8623-T50B, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz, düşük ping süreli akış sunuyor. Oyun deneyimleri için de çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip çift bantlı kablosuz ağ bulunuyor. Ayrıca, dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 11 Haziran 2020; 18:2:5 >

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz
Yoruma Git
Yorumun Devamı beoa291 - geçen yıl +204
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerd...
Yoruma Git
Yorumun Devamı NitroNos - geçen yıl +139
Lay Lay Lom...
Yoruma Git
Guest-EED991BF3 - geçen yıl +82

B beoa291
geçen yıl (109 mesaj)
Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T The Alim
geçen yıl (619 mesaj)
Kablo Net'i göremedim grafikte ?
_____________________________

Eski kullanıcı adı: No Smoking

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zipcikti88
geçen yıl (344 mesaj)
Sadece testler de bu değerleri görüyoruz. İş online oyuna gelince, film dizi izlemeye gelince hiç bir zaman 32 Mbps görmedim. 10 bile gördüğümü zannetmiyorum. Ayrıca söylendiği gibi müşteri memnuniyet verilerinizi de görsek fena olmaz.
Saygılar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E EXERA
geçen yıl (464 mesaj)
A mahallesinde kullanırken aynı mahallenin arka sokağına taşındık diye hizmet veremiyoruz dediniz .Bence bununda üstüne gitmelisiniz..

Ama yine de tebrikler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cadavaros
geçen yıl (3706 mesaj)
Puhahahah sizde bunu yediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


O OnLyMoKoKo
geçen yıl (2279 mesaj)
Kağıt üzerinden bakarsak Türkiye ekonomisi uçuyor ama reel de hiç öyle değil.

Siz de dış güçlerin oyununa gelmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mert478
geçen yıl (170 mesaj)
Türkiye'de ping 50
Yurtdışında ping 50 :) tamam yurtdışı pinginiz çok iyi'de Türkiye pinginiz neden 50 :) aaa pardon şimdi siz dersinizki o bağlantı sağladığınız sunucuda problem vardır çünkü sorun hep bizde yada bağlandığımız sunucuda.

Tebrikler en hızlı sizssiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X xLab
geçen yıl (74 mesaj)
Destek personellerinide biraz eğitseniz keşke. Hiçbiri birşeyden anlamıyor süs için mi koydunuz acaba. Hala daha desteğiniz çok kötü.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kraymon
geçen yıl (79 mesaj)
güzel reklam, ama diğer sağlayıcılar da sizin gibi herkese yüksek hızlı internet paketleri satsa çoğunlukla, onların da ortalama hızı yüksek çıkar sonuçta. ve türksat kablonet yok o listede.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N NitroNos
geçen yıl (9069 mesaj)
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerdim.

Kendi fiber altyapısını oluşturup abonelerine iyi hizmet vermesini isterdim.

Upload (Yükleme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Download (İndirme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Ama Türknet ne yaptı hemen bakıyorum Müşteri Hizmetlerini kaldırdı ve abonelerinin paket ücretlerini yükseltti tamam bunu yaptı peki Türknet ne yaptı bu fazladan aldığı paraya karşılık hiç bir şey tamamen hiçsiniz.

Reklamlara Jahrein takma adlı twitch yayıncısını koyup metro ethernet çekip en iyi sistemleri kurmanız reklamdan öteye geçemiyor donanımhaber'deki internet abonelerine bu reklamları sunup kanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir.

Türknet bu gidişle ya batar yada hiç bir faaliyet göstermeden reklama devam eder abonelerinin gözünü boyar.


Bu mesaja 4 cevap geldi.

C Charmlander
geçen yıl (2183 mesaj)
Sitenizde YAPA altyapısı sorgulatınca nerede YAPA OLMADIĞINI görebiliyorum ancak.

YAPA altyapınızın nerelerde OLDUĞUNU gösteren herhangi bir link var mı?

Bursa'da YAPA olduğu gözüken iki santralin tam ortasındayım ancak santralin dibindeki adresi bile sorgulatsam YAPA YOK çıkıyor, 35 Mbps verelim biz size kafanız ağrımasın yazıyor sitede ;)


Bu mesaja 3 cevap geldi.

T The Hollow
geçen yıl (3469 mesaj)
TurkNet'in abone sayısı ne kadar? Türk Telekom okyanus gibiyken TurkNet yanında göl sayılır. O yüzden bu haberlere aldırış etmemek en doğrusu.

Türk Telekom'un fiber abone sayısı 3,7 milyonu aşmış durumda. Türk Telekom'un toplam sabit internet abonelerinin üçte biri fiber hızında hizmet alıyor.
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal.

Kaynak: https://www.haberturk.com/turk-telekom-karini-uc-katina-cikardi-2470987-ekonomi

Türk Telekom'un ne kadar abonesi var, bundan haberiniz haberiniz var mı? Dediğim gibi Türk Telekom bir okyanus. TurkNet, Millenicom, Netspeed, vs. karşılaştırılması gereken ISS'ler değiller. Test bu yüzden başlı başına anlamsız kalıyor. Siz kaç bin aboneye hizmet sağlıyorsunuz, adamlar kaç milyon aboneye hizmet sağlıyorlar. Ping konusunda da iddia etmişsiniz.
P PowerPC
geçen yıl (1075 mesaj)
speedtest.net yanlış ölçüyor diyorlardı hayret nperf nasıl yanlış ölçmemiş.

Aşağıdaki grafik Speedtest'in son Türkiye raporundan.
< Resime gitmek için tıklayın >

nperf sitesinde 2018-2019 yılına ait sadece mobil veriler yayınlanmış.
fixed-line raporu yok.https://www.nperf.com/en/awards/

bağımsız bir kuruluş olduklarını söylüyorlar ama raporlarını isplerin reklam amaçlı kullandıklarını da kabul ediyorlar.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

G Guest-EED991BF3
geçen yıl (267 mesaj)
çok haklısınız..


  • vodafone ttnetten yavaşmış?!?

  • Superonline Ttnet'ten yavaşmış?

  • turknetin ortalaması 32 megabitmiş.


bizde yedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 25 Kasım 2019; 19:56:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @PowerPC

G Guest-EED991BF3
geçen yıl (267 mesaj)
Dünyanın en ucuz ve en kaliteli servis sağlayıcısını (Cogent) kullanan Turknetin türkiyenin en hızlısı ve en ekonomiği çıkması şaşırtıcı değildir..

Superonline cogent'la olan anlaşmasını feshettikten sonra biraz yavaşladı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 7 Aralık 2019; 22:57:6 >


Bu mesajda bahsedilenler: @mert478

B brnk
geçen yıl (3300 mesaj)
Ping en az mı arkadaş turknet arkadaş ışınlanarak gidiyo Cs de oyuncular için iyi haber rakip vurmakta zorlanıyor ışınlandığı için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SYLAS
geçen yıl (9591 mesaj)

M Mars Portakalı
geçen yıl (810 mesaj)
Netspeed, Türknet'ten daha iyidir kullanın görün.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Tesla Bobini

Bu mesaja 1 cevap geldi.