Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
1250
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TurkcellMagaza.com Açıldı!

F FaTeeH Konu Sahibi
9 yıl (4537 mesaj)
Turkcell Mağaza Kimdir ?

Türkiye'de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994'te Turkcell'in hizmete girmesiyle başladı. Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Türkiye’de gelişen internet kullanımı ve ortaya çıkan ihtiyaçlara bağlı olarak, iletişim ve teknoloji çözümlerimizi online alışveriş ortamında sizlerle buluşturmak için 2012 yılında TurkcellMağaza’yı faaliyete geçirdik. Sitemizde sergilenen Turkcell Kontratlı Teklifleri ile tüm GSM ve İletişim Hizmetleri (Data ve SMS paketleri) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında kalan peşin/taksitli tekliflerimiz ve aksesuarların satışı ise Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin iştirakı olan perakende şirketi Turkcell Kurumsal Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

< Resime gitmek için tıklayın >
İhtiyaçlarınıza Uygun İletişim Çözümleri
Hayatınızı kolaylaştıracak iletişim ve teknoloji çözümlerimizi, farklı ödeme seçenekleri ile bulabileceğiniz TurkcellMağaza ile güvenli, pratik ve kullanıcı dostu bir online alışveriş ortamında sizlere sunuyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Referans Bir Site
TurkcellMağaza, satın almak istediğiniz ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmenize ve yorum yapmanıza olanak sağlayan referans bir web sitesidir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Güvenli
TurkcellMağaza’da alışverişlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan altyapı ve teknolojiler kullanılmakta ve alışverişleriniz SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikasıyla güvence altında tutulmaktadır.


https://magaza.turkcell.com.tr/

Örnek iphone 3gs 8gb fiyatı:

https://magaza.turkcell.com.tr/telefon/Apple-iPhone-3GS-8GB/1001694/.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 29 Haziran 2012; 12:44:10 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.