Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türk Telekom Portumu Sistemden Değiştiriyor
K
geçen yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Türknet kullanıcısıyım ve 2 gün önce, 1 aydır süregelen sürekli kopma problemi nedeniyle 7 kere yönlendirilip üstlerinden baskı yapıldıktan sonra TTnet saha ekibi teşrif etti çözüm için. Yaptıkları tek şey port değiştirmekti ve hat değerlerim normale döndü, 50 mbps alamadığım hız tekrar tam 100mbps' e (kapasite 120-125) çıktı. Gece 2-2.30 arası internetim ben offline oyun oynarken gitmiş. Ve o saatten bu saate kadar sürekli kopma, hat değerlerinde rezillik ve hızım ise maksimum 55mbps mevcut 50 mbps oldu.


Not düşeyim bu olay bir kere daha oldu ve yine aynı şekilde sık sık kopma problemim çözüldükten 1 gün sonraki gece saatlerinde yine kopmuştu ve 1 aylık süreç başlamıştı. Türknet'in kendi ekibini de çağırdık ve gerekli kontrolleri yaptılar. Bina içi tesisatım oldukça iyi, ankastreye ne değer geliyorsa direk aynısını modemde alıyorum. Yani sorun tamamiyle TTnet tarafında.Şimdi bu kasıtlı değilde nedir?


@TurkNetDestek
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.