Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
134
Tıklama
1
Öne Çıkarma
TÜRK ERKEKLERİNİN KIZ KONUSUNDA ŞANSSIZ OLMASININ NEDENİ
D
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Türkiye’nin ne tam Avrupa,ne de tam Ortadoğu ülkesi olamaması.İkisinin arasında kalmış,saçma sapan bir konumda olması.
Avrupa ülkelerinde Hatta Avrupa ülkesi olmayan Rusya ve İngilterede dahil bu ülkelere kadın ve erkek hem kanun önünde Hemde toplum önünde ciddi anlamda eşittir.Türkiye’de ki gibi adam kayırma yoktur.Rusya’da kadın inşaat işçisi,Sibirya’da -30 da kar küreyen kadın görürsünüz.Eşitlik gerçek anlamıyla var bu ülkelerde.Cinsellik erken yaşta yaşanıyor.Abazalık yok.Bu yüzden kadın egosu,tribi diye birşeyde yok.Kadınlar kendileri gibi milyonlarca hemcinsi olduğunu biliyor bu yüzdem bizdekiler gibi kendi kendini triplere sokan egolu kızlar yok.İlişkiler seviyeli ve kaliteli bir şekilde yaşanıyor çünkü insan kalitesi yüksek.Kadının totosunu kaldıran yok.
Ortadoğu ülkeleri ise erkek hegemonyasının en üst seviye olduğu ülkelerdir.Özellikle Suudi Arabistan,Bae,Katar gibi ülkeler tam anlamıyla erkek cennetidir.Erkeğin erkenden evlenip 4 tane eş alabildiği ülkeler bunlar.Ayrıca bu ülkelerde kadın tribi egosu diye birşeyde yok.Çünkü Araplar ataerkil millettir.Kadını ezerler.Kadında sesini çıkaramaz.Çünkü hem toplum ataerkil Hemde kanunlar erkeğin yanındadır.Bu ülkeler erkek cennetidir.
Türkiye de para verip eve çağırdığın götü boklu seks işçisinin bile götü arşa çıkmış.
Türkiye halkı iki kültür arasında sıkışıp kalmış saçma sapan bir konumda.Dandik Asya ülkelerine döndü ülke iyice.Her anlamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 22 Haziran 2021; 23:36:1 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Türkiye’de çok daha fazla.
Ama Amerika farklı bir coğrafya.Zaten ben Avrupa’dan bahsettim genel olarak< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @israiloglu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.