Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
110
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Tumblr da canlı yayın sektörüne adım atıyor
E
8 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Tumblr da canlı yayın sektörüne adım atıyor


Blog dünyasının yükselen yıldızlarından olan ve bir süre önce Yahoo tarafından satın alınan Tumblr, rekabetin iyice arttığı canlı yayın sektörüne adım atıyor. Tumblr Live Video hizmeti, rakiplerinden biraz daha farklı bir yol izliyor.


 


Firmanın yeni canlı yayın servisi, blog platformu içerisinde gönderiler üzerinden yapılıyor ancak pek çok rakip platformun aksine doğrudan başlatılan bir hizmet mevcut değil. Firma, yeni hizmeti için önemli platformlarla işbirliği yapmış.


 


Ayrıca Bkz.Bluetooth 5.0 detaylanıyor

Kullanıcılar YouNow, YouTube, Kanvas ve Upclose platformları üzerinden başlattıkları canlı yayınlarını, Tumblr üzerinde gerçek zamanlı olarak paylaşabiliyor. Tüm platformların mobil uygulamalarına bu özellik entegre edilmiş durumda. Paylaşım seçenekleri arasındaki Tumblr’a tıkladığınızda, canlı yayın otomatik olarak gönderi içerisinde başlamış olacak. Bunun için ayarlar kısmından Tumblr üzerinde paylaşım yapılmasına onay vermeniz gerekiyor.


 


Görüldüğü gibi, diğer platformların doğrudan yayın başlatma seçeneği yerine Tumblr mevcut imkanlardan yararlanmayı seçmiş. Canlı yayın başladığı esnada, kullanıcının takipçileri ana sayfalarında ön izlemeyi görebiliyor ayrıca hatırlatıcı da kurabiliyor. 

 

 Haberi Portalda Gör

C
8 yıl
Binbaşı

Oooo desene şovlar başlayacak< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
8 yıl
Binbaşı

Şu sitede temanın bazı yerlerini seçenekler arasından istediğimizi seçerek kendimiz oluşturabilsek ve bloga Tumblr desteğiyle reklam koyabilsek harika olurdu.
E
8 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

Oooo desene şovlar başlayacak
J
8 yıl
Yarbay

Tumblr'a ödediğim parayla iphone 6s alırdım. Neyseki kurtuldum bu illetten
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.