Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
4395
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Tüm üyelerin dikkatine!!! DigitürkPlay konusu duyuru
C
5 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

Tüm üyelerin dikkatine!!!

Arkadaşlar bilindiği üzere forum da ip tv satışı yapılmamaktadır. Bundan böyle de Digitürk den gelen uyarı nedeni ile hiç bir şekilde DigitürkPlay satışı/Ortaklık vb. İşlemler de yasaklanmıştır. Lütfen bu gibi durumlar da daha duyarlı olmanızı rica ediyorum.

Eğer bu gibi konulara tekrar rastlarsanız şikayet et butonundan bizlere bildirebilirsiniz. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler..

İyi forumlar dilerim.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

R
4 yıl
Teğmen

Ben paketi alırken 2 ay dondurma hakkım verildiği halde sözlü anlaşma yaptım telefonda kayıt yok diye 2 ay dondurma hakkım verilmiyor. Kaç senelik üye olmama rağmen her sene 2 ay dondurma yapmama rağmen bu sene 2 ay dondurma hakkımı vermek istemiyorlar. Neymiş ben bayide sözlü sözleşme yapmışım telde konuşma kayıdı yokmuş sen çalıştırdığın elemana yetki verirken güveniyorsun ama sözleşme yaptığı zaman güvenmiyorsun. verdiği sözü kabul etmiyorsun. Yazıklar olsun. Hakkımı alana kadar mücedele ederim vermezlerse üyeliğim bittiği anda bitiririm. Böyle anlayış terbiyesizlik olmaz. Sosyal medyada şikayet oluşturacağım ve sözleşmeyi yaptığım yere gidip verdiği sözü tut diyeceğim çalıştırdığı elemena sana firman güvenmiyor. Bana yalanmı söyledin diye konuşacağım. Sözleşme yaparken al gülüm ver gülüm ama bir sorun çıksın iptal vs hemen kötü taraflarını gösteriyorlar. Yazıklar olsun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Y
2 yıl
Yarbay

Bu konu yukarı sabitlenmeli diye düşünüyorum. Sabit konu olduğu halde aşağılarda ve mesaj attığıma rağmen yukarı çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 14 Ağustos 2020; 21:18:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @powerstorm
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.