Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
58
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TTnet tüketici hakları şikayet

C creative13 Konu Sahibi
5 yıl (1645 mesaj)
TTnet 1.5yıl kullandığım 15mgb interneti 9 ay önce 11 mgbte düşürdü alt yapın yetersiz diye, 1 ay önce internet hızım 7 mgbs oldu aradığımda hızımın normal gözüktüğünü söylediler ve bu ay içerisinde akk dolunca geçen ay 5mgbsye düşen internet 3.5 a düştü neden dediğimde akk dolmuş işlem yapamayız alt yapınız onu kaldırıyordu diyorlar daha sinir bozucusu ise bugün tatilden döndüm ve bir baktım 7 olan internet 5 mgbsye düşmüş şimdi arasam yine alt yapın kaldırmıyor diyecekler ne alt yapıymış, millet ileri giderken biz geri gidiyoruz yakında eve 56k modem yollayacaklar diye korkuyorum.

Olmadığını bildiğim halde acaba dedim alt yapı çalışması mı var onada yok diyorlar ne yapıyorlar bu alt yapıya anlamıyorum.

Hal böyle olunca bende tahhütün iptalini isteyecem ama iptal edeceklerini sanmıyorum ve bu yüzden tüketici haklarına başvurucam ama süreç hakkında bilgim yok daha önce böyle bir şey yaşamış biri varsa süreç hakkında bilgi veririrse sevinirim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.