Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
1028
Tıklama
0
Öne Çıkarma
transit ve transporter için geri görüş kamerası

A aoe_ Konu Sahibi
10 yıl (1349 mesaj)
başlıkta belirttiğim iki araç içinde uygun geri görüş kamerası arıyorum. bazı sitelerde birkaç markanın kamerası mevcut ancak hangisi iyi, hangisi kötü bilmiyorum. bu yüzden foruma danışmak istedim.

transporter aracımızda video girişi olan teyp mevcut. sadece kamera bağlantısı yapılacak. transit aracımızda hem ekran ihtiyacı var, hem de kamera ihtiyacı var. önerilerinizi bekliyorum.

bulunduğum şehirde bir yere danıştım, 500 lira fiyat verdiler. internetten 250 liraya sistem mevcut, fiyat fazla gibi duruyor. netten alıp montajını burada tanıdığım bir elektrikçiye yaptırmak istiyorum.

geri vitese bağlantısı yapılabilen, gece görüşü vasat olmayan, gündüz görüşü iyi olan bir kamera tercihim. özellikle transiti şehir içinde park etmek çok zor oluyor, kamera şart oldu. kameradan yüksek verim almak istiyorum, kamera kaliteli olduktan sonra 300-500 demem. ancak 250 liralık sisteme 500 lira vermek istemiyorum.

saygılar.
A aoe_ Konu Sahibi
10 yıl (1349 mesaj)
yukarı taşınması için... teşekkürler.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

J Jamais Vu
10 yıl (2364 mesaj)
Bence kablosu uzun universal modeller uyar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A aoe_ Konu Sahibi
10 yıl (1349 mesaj)
ekranı ile beraber satılan kameralar var hocam, kablo uzunluğunu bir şekilde ayarlamaya çalışırım ama kamera kalitesi önemli benim için. araç dar bir araç değil, geniş açılı kaliteli görüntü alabilen kamera ihtiyacım var.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.