Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
285
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Trafikte makas atan arkadaşlar

T Tek varis Konu Sahibi
9 yıl (531 mesaj)
Dün akşam Kartal adliyesinin önünde bilenler biler yol daralıyor bir araba amcam sağ şeritten ilerlerken sıkıştırıyor vuruyor sonra amcamda bariyerlere patlıyor çarpan şerefsiz kaçıyor emniyet kemeri takılı olduğu halde hiçbiri açılmıyor amcamın kafası patlıyor.
Olay bundan sonra daha vahim araç 2011 Passat CC araç paramparça olmuş sol lastik patlamış rot kopmuş aracın önü tamamen yok servis müdürü sensörlere darbe gelmemiş açılmaması normal diyor.İçerde adamın kafası patlamış şoka girmiş ama 53 K euro verilen araba bunu anlayamamış.Arabayı pert bile etmediler dava açıcaz dedik hiç birşey olmaz bunun emsali 9 dava var hatta birinde adam felç kalmış ama mahkeme doğuş otonun lehine karar vermiş.
Yorumu sizlere bırakıyorum trafikte makas atanları Allah'a havale ediyorum iki yakaları bir araya gelmesin
T TheApproachingCurve
9 yıl (1792 mesaj)
kararı temyize götürün davaya tekrar bakılırsa sizin lehinize olur diye düşünüyorum çünkü bu tür konulardaki davalarda böyle otomobil şirketlerinin kazanması düşük ihtimal. Süreci devam ettirin nolur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X XPeriaONE
9 yıl (870 mesaj)
Böyle tipler oldukta Durum vahim bu arada VW Yi mahkemeye verebilirsiniz Doğuş otomotiv'i değil Direk VW Germany i


Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 12 Angry Men
9 yıl (11090 mesaj)
youtube'da çok var makas videosu.izlerken insan korkuyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.