Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
THY, yurt içi biletleri 129,99 TL’den satışa çıkardı

H heisenberg____ Konu Sahibi
2 ay (15 mesaj)
Türk Hava Yolları, yurt içi uçuşları için kampanya başlattı. Milli havayolu bugün ve yarın satın alınacak yurt içi biletleri 129,99 TL’den satışa çıkardı.
Türk Hava Yolları, yolcularına yurt içi uçuşlarda uygun fiyatlarla uçuş imkânı sağlıyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular,
4-5 Ekim 2021 tarihinde satın alacakları biletler ile
1 Aralık 2021-9 Ocak 2022 tarihleri arasında her şey dâhil 129.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı elde ediyorlar.
Havayolundan yapılan açıklamaya göre, kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değil.
İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, ekonomi sınıfı uçuşlarda da geçerli olan kampanya KKTC ve Hopa’ya yapılacak uçuşları ise kapsamıyor.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kampanyalar/yurtici-ucak-bileti-kampanyasi/index.html web adresinden ulaşılabiliyor. Açıklamada satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretlerinde değişkenlik olabileceği belirtildi.
H heisenberg____ Konu Sahibi
2 ay (15 mesaj)
ŞÖYLE DE DEVAM EDEN BİR KAMPANYALARI VAR.
Esnek seyahat ile içiniz hep rahat
Gökyüzü yeniden açılırken sınırsız değişiklik hakkınızla plan değişikliklerine her zaman hazırsınız. 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar yapacağınız biletlemeleriniz için 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkı sağlayan Esnek Seyahat ile uçak biletleriniz her zaman güvence altında.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Aytürk
2 ay (8851 mesaj)
  • Kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @heisenberg____

D davetsiz07
2 ay (812 mesaj)
Bu dipnot ekonomi sinifi biletlerde degisiklik ve iptal olmaz anlamina mi geliyor hocam 😕< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Aytürk

A Aytürk
2 ay (8851 mesaj)

D Dogecoin
2 ay (938 mesaj)
Ecofly da değişiklik hakkı var diye biliyorum ama yoksa 20-30₺ fazla verip extrafly alabilirsin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @davetsiz07

D davetsiz07
2 ay (812 mesaj)
Hangi sinif alacağız< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Aytürk
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.