Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
54
Tıklama
0
Öne Çıkarma
The Man in the Rockefeller Suit (????) | Benedict Cumberbatch

L Lionel Fusco Konu Sahibi
5 yıl (3237 mesaj)
Yeni nesil Sherlock Holmes'lar arasında favorimiz, Enigma'nın dahisi, Doktor Strange'in beyazperdede ete kemiğe bürünmüşü Benedict Cumberbatch bu kez de karşımıza bir dolandırıcı olarak çıkacak! Ünlü oyuncu The Man in the Rockefeller Suit filminin başrolünü üstlenebilir.

Deadline'da yer alan habere göre ünlü yıldızın görüşmeleri devam ediyor. Fox Searchlight Pictures'ın yapımını üstlendiği film Christian Karl Gerhartsreiter'ın hikayesini anlatıyor. Gerhartsreiter kendisini ABD tarihinin en güçlü ailelerinden biri olan Rockefeller ailesinin bir ferdi gibi göstermektedir. Bu sayede birkaç Wall Street işi ve bir evlilik sahibi olmayı da başarır. Ancak foyası ortaya çıktığında kızının velayetini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır.

Yönetmen koltuğu için Walter Salles ile anlaşılan yapımın senaryosu ise David Bar Katz'ın elinden çıkma. Filmin yapımcılığını ise Donald De Line üstleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 13 Nisan 2017; 23:50:5 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.