Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
26
Cevap
1124
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: The Fall (2013- ) | 1. Sezon (2. sayfa)

M maicole
6 yıl (6757 mesaj)
İki sezonu da bitirdim. Dizinin havası kasvetli, polisiye ve gerilim tarzında zaten çok fazla dizi yok, tarzına bakarsak fena değil, ama biraz sıkıyor, öyle akıp giden bir dizi değil. Baş rolde Hannibal'den Hannibal'ın psikologu var, bu kadının seksiliğini bu dizide ayrı göze sokmuşlar. Yabancı dizi sevenler ve dizi kıtlığı yaşayanlar için güzel bir seçim, ama birçok popüler ve daha iyi yabancı dizileri izlemeyen varsa bu diziyi ertelemeleri çok büyük bir kayıp olmaz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W WISDOM
5 yıl (11770 mesaj)

S Sen Aydınlatırsın Geceyi
5 yıl (16990 mesaj)
29 Eylül'de dönüyor.
M maicole
5 yıl (6757 mesaj)
İyi, aklımıza gelirse izleriz yeni sezonu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

N nodar
5 yıl (3787 mesaj)
Dizinin konusu İngiltere'de mi geçiyor?
S Sen Aydınlatırsın Geceyi
2 yıl (16990 mesaj)

Final sezonunu şimdi bitirerek diziye noktayı koydum. Kaliteli bir dramaydı fena olmayan bir sezonla bitişini yaptı. Özellikle ilk bölüm olmak üzere hastane sahneleri çok iyiydi. Coupling'in Jeff'i doktor karakterine iyi oturmuş sadece onun üzerine bir hastane dizisi bile çekilebilir. Spector büyük ihtimalle numara yapıyordu böyle tehlikeleri birini hücreye kapatmayarak hata yaptılar. Kendini öldürmeden önce Stella'yı öldürseydi daha etkileyici bir final olurdu.
P por favor
geçen ay (6477 mesaj)
Tüm sezonları bir hafta sonunda bitirdik. Eşim de ben de inanılmaz beğendik. Şimdiye kadar nasıl gözümüzden kaçmış ! Sadece son sezonun ilk üç bölümü biraz zorlama, gereksiz uzatılan sahneler vardı.
Mükemmel dizi. Türü sevenler kaçırmasın.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.