Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
46
Cevap
4031
Tıklama
17
Öne Çıkarma
Cevap: Tesla, otomobil üretiminde sessiz bir devrim gerçekleştiriyor (3. sayfa)
D
3 gün
Yarbay

Merhaba Tolga,
Motor ön tarafta olduğu için soğutma işlemini hava ile yapabilmek adına içten yanmalı araçlarda ön tarafı açık. Elektrikli araçlarda bataryalar aracın alt tarafında yayılmış durumda ısınan pil hava ile soğutulmadığı için herhangi bir açıklığa da ihtiyaç yoktur. Ayrıca bataryaları da kazalarda zarar almaması için ekstra çelik gibi güçlü metaller ile saklıyorlar. Elektrikli araçlarda herhangi bir yanma işlemi olmadığı için içten yanmalı motora göre soğutma işlemi farklıdır. Bu sebepten elektrikli araçların ön tarafı kapalıdır. Açık olmasının bir anlamı olmayacaktır.
D
3 gün
Yarbay

yuh vatandaşın aracı bile gözüne battı... bi tek onların aracı olmalı...
D
3 gün
Yarbay

size göre vatandaşa araç sahibi olmak haram...
D
3 gün
Yarbay

Çinli byd zaten bunu yapıyor bu mu devrim
D
3 gün
Yarbay

Tesla sadece elektrikli otomobilde devrim yaratmakta kalmadı Bugatti gibi bir markayı bile Bugatti-Rimac ile ortalıklık yapmaya kadar sürüklemeyi başardı. Tesla otomobildeki üretim tekniğini de değiştirdi Tesla’nın üretim tekniğini Audi, BMW, Mercedes bile kendilerine örnek almaya başladı. Helal olsun sana TESLA ve ELON MUSK!
L
3 gün
Yarbay

Müthiş bir otomobil enflasyonu olacak yakında. Arabaya tapıp yatırım aracına dönüştüren cahil kesim hayatındaki en büyük tokadı yiyecek yakın zamanda. Haytında hiç araba alamamış bir genç olarak bekliyorum. Hökümet istediği kadar vergi bile koyamayacak.

Bineği ne hale getirdi cahili cühela 70 li dayılarla varoş mahalle çocukları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 20 Eylül 2023; 13:26:14 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @labtek38
E
3 gün
Binbaşı

Nokia nın CEO su geldi aklıma. İleride bir çok araç markasının CEO su benzer şekilde ağlayabilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.