Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
76
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Technics sa-gx 690 2x 100 ampli çıkışları hoparlör seçimi için yardım.

D driver_rb26dett Konu Sahibi
4 yıl (41 mesaj)
Öncelikle selamlar, Senelerdir deck sistemler üzerine birşeyler yapmak istiyordum ve en sonunda nacizane eski bir Technics sa-gx690 2x 100 watlık bir ampli edindim,arkasında birçok çıkış var, hangilerini kullanmam gerekiyor,resimde görüldüğü gibi en sağdaki a-b olan kısımda 4 adet çıkış var,solda speaker yazan yerde center ve yanında surround sağ sol var,sağdaki a-b den mi 2 x 100 veriyor ? buraya hoparlör bağlıyorum calısıyor, surround tarafını kullanmak için nasıl bağlantı yapmak gerekiyor ? sağdaki a-b kullanılırken soldaki center ve sagsol sorround boş mu kalmalı ?? Arkada kırmızı siyah çıkışlar hep pasif hoparlöre giderken, en soldaki kırmızı beyaz rca subwoofer dediği aktife mi gitmeli bu kısım beni şaşırttı ohm olarak hangi hoparlörleri kullanmak ampli ye zarar vermez ? ampli nin katalog ve arkadan çekilmiş bir resmini yolluyorum. , Yardımınızı bekliyorum. < Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
U umut_baris
4 yıl (9215 mesaj)
O subwoofer çıkışı pasif çıkış. Sizin aktif yani kendi amfisi olan bir subwoofer edinmeniz gerekiyor.

Analog 5 kanal recevier bu. Bi-wire destekli.
D driver_rb26dett Konu Sahibi
4 yıl (41 mesaj)
Bu rca ya içinde amplisi olan bir subwoofer bağlayabilir miyim ? Mesela Altec Lansing var vs3251 uydularını iptal edip sadece sub woferini kullanabilir miyim ?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.