Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
2830
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Taotronics Soundliberty A10 - açılmama sorunu
İ
3 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhaba
Bayramdan hemen önce mikrofon kalitesine güvenerek A10 modelini aldım.
Kullanırken ses kalitesi, kayıt kalitesi falan çok güzel bir ürün.
Fakat cihazın ilginç bir problemi var:
Kulaklıklar kutuda yarım gün kadar (ne kadar olduğunu tam çözemedim) beklediğinde sanki kutu kapanıyor ve kulaklıkları kutudan çıkarınca önündeki beyaz ışık yanmıyor. Kulaklıklar da hiçbir cihaza bağlanmıyor.
İlk başlarda kutunun şarjı bitiyor sanıyordum. birkaç hafta öyle devam etti ama gece şarja bıraktıktan sonraki gün yine aynı şeyi yapınca şüphelendim.

Kutu bu şekilde kapandığında 5sn'liğine şarja takıp çıkarınca kutu çalışmaya başlıyor ve bir dahaki uzun süreli kullanmama periyoduna kadar çok güzel çalışıyor.
Kutuyu şarja takınca ışığı beyaz yerine birkaç saniyeliğine kırmızı yanıyor ve sonra tekrar beyaza geçiyor.

Bu problemle karşılaşan var mı?
Çözüm bulamadığım için servise göndereceğim herhalde.M
3 yıl
Onbaşı

Merhaba

Bende Taotronics'in 92 modeli vardı. Onda kutunun şarjı biterse ya da kulaklıklar kutudan uzunca bir süre ayrı kalıp kullanılmazsa güç tasarrufu amaçlı uyku moduna geçiyordu. Uyku modundan çıkmasını istediğim kulaklığın dokunmatiğine 3 sn basılı tuttuğumda aktif hale geliyordu ve şarjı bitene kadar kullanabiliyordum. Zaten şarj bitimine yakın müzik dinlerken battery low diyordu sonra temelli kapanıyordu.

Bunda da uyku modu olayı var, yani kutunun şarjı olsa bile kulaklık kutudan uzunca süre ayrı kalıp kullanılmazsa uyku moduna geçiyor. Ama 3 sn basılı tuttuğumda tekrar aktif olmuyor. Aktif olması için İlla 'şarjı olan' kutuya takıp çıkarmam gerekiyor. Eğer kutunun şarjı yoksa yine uyku modundan çıkaramıyorum. Dediğiniz gibi kutuya anlık da olsa şarj bağlamak gerekiyor.

Aslında kutunun şarjı olmasa bile kulaklığın şarjı oluyor, mesele uyku modundan çıkartmak için hangi işlemi yapmak gerektiğinde.İ
3 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Demkki konu kronik.
Şarja takıp çıkarınca moddan çıkıp kullanılabilir oluyor.

Çok yazık, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi çok iyi bir üründü.A
3 yıl
Yarbay

ben de bu cihaz için indirim kovalıyordum. eğer böyle bir sorun varsa sıkıntı. her zaman şarja bağlayacak bir imkan olmayabilir. çözüm bulan arkadaş olursa ve yazarsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 15 Ekim 2021; 16:50:22 >

T
geçen yıl
Er

bende de aynı sorun var şarja takmadan uyandıramıyorumDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.