Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
9
Cevap
243
Tıklama
0
Öne Çıkarma
t610 ve mophun hatası
R
20 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

gprswaptan .mpn uzantılı oyun yüklediğimde tam dosya telefona yükleniyor ama dosya desteklenmiyor gibi birşeyler diyor ve yüklediğim dosya da kayıplara karışıyor..

telefon garantili ve kvk dan alınma ne yapabilirim? alalı 4 gün oldu

İ
20 yıl
Yarbay

bence indirmiş oldupun dosya kesin bozuk heleki beleş bir siteden indiriyorsan hayatta çalışmazzzz...!!!!
telefonun hiçbir sorunu yok suç telefonda değil ....sagılarwww.myt610.net adresinde istediğin kadar oyun var saygılar

H
20 yıl
Binbaşı

infinite site için saol. t300 üm baya bi zenginleşti sayende (oyun olarak)

R
20 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

tema da denedim onlara da desteklenmiyor diyor
myt610.net ten indirip kendi ip'mden (bilgisayarda apache kurulu) download ediyorum, melodiler ve resimler çalışıyor ama oyunlar ve temalara desteklenmiyor diyor..

H
20 yıl
Binbaşı

Real bt ya da kızılötesi adaptörün varsa sana 25 tane oyun yollayabilirim. bilgisayarından yüklersin telefona

R
20 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

eheh olsa zaten oradan yüklerim neden gprswaptan uğraşayım ki :)

B
20 yıl
Moderatör

"Terminal Not Supported" yazıyo dimi :Pp Telefona T300 oyunu falan yüklüyosundur arkadaşım. Bende T310 varken ben T610 oyunları yüklüyodum ööle yazıyodu. Sanırım aynı sorun..

H
20 yıl
Binbaşı

bende t300 var ve gayet güzel bir şekilde t610 oyunları oynayabiliyorum. sadece bazıları hariç. ama t610 hepsini destekliyordur

R
20 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

hayır oyunlar t610 için :) dosya desteklenmiyor, indirilemiyor diyo ingilizcesini bilmiyorum türkçe benimki

R
20 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

tagtag.com/startr den yüklediğim oyunlarda da aynı hatayı veriyor dosya yüklenemiyor, desteklenmiyor diyor

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.