Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
11
Cevap
251
Tıklama
0
Öne Çıkarma
T10 mu - M240 mı ?
E
18 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar T10 mu SANDISK SD-MX3 SANSA M240 1 GB MP3 ÇALAR mı ?

Ne tavsiye edersiniz ?

S
18 yıl
Yüzbaşı

T10 ozellikleri
EQ:8+1(user EQ)+SRS WOW
Pil:35-40 saat
Ekran..65000 Lcd Ekran..(renkli)
Radyo:Gittigidiyordan alırsan radyo oluyo..Ama turkıyede satılanlarda Radyo yok...
Ses Kayıt:Hem microfondan hemde Radyodan..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
18 yıl
Yarbay

E
18 yıl
Binbaşı

Evet arkadaşım ben de T10 almak üzereyim. Yanlız bu sitede son 6 gün yazıyor ürünün sağ tarafında. 6 gün sonra ürün satılmıyacakmıymış cevabınızı bekliyorum saygılarla.....

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
18 yıl
Yüzbaşı

Arkadaşlar gittigidiyor.com dan 2gb'lık amerikadan ithal t10 lardan alabilirsiniz hemde radyolu ama garanti yook ona göre sorumluluk size ait

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
18 yıl
Yüzbaşı

1 yıllık uluslar arası garanti war......Bozuldumuda KONT'a para verip yaptırırsın...

Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
18 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orjinalden alıntı: snairs

1 yıllık uluslar arası garanti war......Bozuldumuda KONT'a para verip yaptırırsın...

bu kont da ne..? ben de t30 alıcam..onu da yaptırabilir miyim.. asan88 amerikaya gönderip yapılıo dediydi..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
18 yıl
Yüzbaşı

Kont Iriver'ın Türkiye Distiribitoru...Oraya para karşılığı yaptırabılırsın..Amerikaya gondermek istemezssen..

Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
18 yıl
Yüzbaşı

Iriver bilindik bir marka, Ses kaliteleri ve kaliteleri çok güzel.
Ancak Sandisk de iyi bir seçim olabilir, 109 ytl lik fiyatı ve tr garantisi olması onun avantajı.
Saygılar.

Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
18 yıl
Yüzbaşı

Fiyat acısından Sandisk guzele benzior...Iriverda ses olarak cok gusel ne yapsakta orta yol bulsak

Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
18 yıl
Yüzbaşı

Eh, heh heh. Satıştan ben kazanacak olsaydım şimdiye satmıştım birisini ama :)
Sandisk in eksileri ses seviyesinin az olması, kayıtların güzel olmaması idi.
Eh, ses seviyesi firmware ile çözülüyor ancak ses kaydı yine çok kötü, 32 kanal...

artılarına ve eksilerine bak.
Mutlaka bir gün sende karar vereceksin :)
Saygılar.

Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
18 yıl
Yüzbaşı

T10 alırsan sorun yaşamazsın iriver kendini kanıtlamış bir marka

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.