Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sürat kargo benim adıma tanımadığım kişilere kargo gönderiliyor

R
Reddagger78 Konu Sahibi
2 ay (235 mesaj)
15 Haziran günü Sürat Kargo'dan göndermiş olduğunuz kargo teslim edilmiştir diye mesaj geldi. Fakat ne alıcıyı tanıyorum ne de kargo gönderdim. Takip numarasından baktığımda Çekmeköy şubesinden gönderilmiş gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım durumu belirttim ve halledeceklerini söylediler. 16 Haziran günü yine başka bir tanımadığım kişiye yine Çekmeköy şubesinden kargo gönderilmiş. Yine müşteri hizmetlerini aradığımda düzelteceklerini söylediler.

22 Haziran ve dün de yine aynı durumu yaşadım. Müşteri hizmetleri yine halledeceklerini söylediler fakat kesinlikle bir çözüm yok kargolar Çekmeköy şubesinden gönderilmeye devam ediyor. Çekmeköy şubesi telefonlarımı bir türlü açmıyor. Bu arada İstanbul'da yaşamıyorum ve Çekmeköy şubesinden daha önce hiç kargo göndermedim. Müşteri hizmetleri de talebinizi aldık diyor ama çözüm yok. Kimlik olmadan nasıl adıma kargo gönderebiliyorlar hiç mi kontrol eden yok. Bu konuyu nasıl halledebilirim çözüm önerisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V
Vega
2 ay (3245 mesaj)
Biri belki yanlışlıkla senin numaranı vermiştir. Kargo bilgisi de sana gelir bu durumda.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R
Reddagger78 Konu Sahibi
2 ay (235 mesaj)
Hocam gönderen kısmında benim ismim yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Vega
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.