Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
432
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Still Wakes the Deep [XBOX SERIES] GAMEPASS 18/06/2024
G
4 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Benzersiz bir korku deneyimi
Oyunlarıyla beğeni gören geliştirici The Chinese Room, dünyanın en ıssız yerlerinden biri olan bir İskoç petrol sondaj platformunda geçen, birinci şahıs perspektifinden deneyimlenen bir korku hikayesiyle sizi 1970'lere geri götürüyor. Tüm iletişim hatları kopuk. Tüm çıkışlar kapalı. Hayatta kalabilecek misiniz?


Sondaj platformunda gezinin
Felaket gerçekleşmeden ve platforma belirsiz bir korku yayılmadan önce, tipik bir günde Beira D petrol platformunu keşfedin. Ardından, bir fırtınada Kuzey Denizi'ne doğru sürüklenmeye başlayan, yapısı sağlam olmayan bir çelik adasını boylayın...


Korkularınızla yüzleşin
Mürettebat arkadaşlarınızı kurtarma görevinizde korkularınızla yüzleşin. Kulelere tırmanın, boşlukların üzerinden atlayın, dar aralıklardan geçin, su altındaki geçitleri aşın ve platformun bilinen tüm yırtıcılardan daha ölümcül olan akıl almaz bir dehşeti barındıran köşelerine girin.


Her şeye rağmen hayatta kalın
Karşı koyamayacağınız kadar amansız bir düşmanı keşfedin. İçine düştüğünüz durumdan kurtulma ve ailenize geri dönme çabanızda gizlice hareket edin, tehlikelerden kaçın ve serbest kalan dehşeti aklınızla alt edin.

Benzersiz bir gerçekçilik
Christmas, 1975. Gerçekçi bir tayfası olan, detaylara dikkat edilerek tasarlanmış bir İskoç petrol sondaj platformunda hayatı bir sondaj işçisi olarak deneyimleyin. The Chinese Room'un hikaye anlatma becerileriyle ödüller almış ustalarının yarattığı yeni evreni keşfedin.


https://www.xbox.com/tr-TR/games/still-wakes-the-deep#:~:text=1975'in%20Y%C4%B1lba%C5%9F%C4%B1%20kutlamalar%C4%B1%2C%20%C4%B0sko%C3%A7,hayatta%20kalmak%20i%C3%A7in%20m%C3%BCcadele%20verin.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >https://www.youtube.com/watch?v=OLWQDX5pbDM
https://www.youtube.com/watch?v=XCTzJZP51qM

Oyunla ilgili ayrıntılar
Olumlu eleştiriler alan Dear Esther, Everybody's Gone To The Rapture ve Amnesia: A Machine for Pigs'in yaratıcılarından Birinci Şahıs Anlatımlı Korku türüne bir geri dönüş olan Still Wakes the Deep geliyor.
Glasgowlu bir petrol kulesi işçisi, yaşamı için şiddetli bir fırtına, klostrofobik ortamlar, yoğun, karanlık ve tehlikeli Kuzey Denizi sularında mücadele etmelidir. Tüm iletişim kesilir, tüm çıkışlar kapatılır ve dehşeti yenmenin tek yolu onunla yüzleşmektir.
Kuleyi kuşatan korkunç, garip varlıktan kaçmak için acele edin. Bu varlık, sizin farkınızda ve size ihtiyacı var... Dar, kıvrımlı koridorlarda ve fırtınanın kırbaçladığı demir güvertelerde tırmanın, gizlenin ve yüzün. Mürettebatınızı arayın ve hayatta kalmalarına yardımcı olun. Birisi geminin mutfağında mahsur kalmış, bir diğeri gücü onarmak için size ihtiyaç duyuyor ve baş belası patronunuza tuhaf bir şeyler oluyor. Tüm bunların ortasında, yalnızca kızınızın sesini bir kez daha duyabilmek için dua ediyorsunuz...18 Haziran 2024 çıkış tarihi ilk günden Gamepass eklenecek atmosferik korku oyunu türü sevenler kesinlikle kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 28 Mayıs 2024; 13:47:39 >

O
4 ay
Yarbay

Güzel görünüyor, gamepass day 1 bize beklemek düşer< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

C
4 ay
Yarbay

Gemepass day one gelmese varlığından bile haberim olmazdı< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

G
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

C
2 ay
Yarbay

Ön indirme açıldı< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
geçen ay
Yarbay

G
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

G
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

80-85 puanlık bir oyun geliyor atmosferi övülmüş bakalım nasıl olacakDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.