Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
7
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SteamWorld Heist II için Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı
U
geçen ay
Binbaşı
Konu Sahibi

 ''
 
Yayıncı Thunderful Games ve geliştirici Image & Form Games, sıra tabanlı RPG devamı SteamWorld Heist II için yeni bir fragman videosu yayınladı.
 
SteamWorld Heist II, 8 Ağustos'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam aracılığıyla çıkacak.
 
SteamWorld Heist II'de oyuncular açık denizlerde komik ve heyecan verici bir maceraya atılıyor ve Steambot'lardan oluşan ayaktakımının yanında Kaptan Leeway rolünü üstleniyorlar. Oyuncular, metal uzuvların ve mekanik kalplerin paslanmasına neden olan ölümcül su krizinin gizemini çözmek için yelken açarken, yukarıda ve aşağıda geniş ufukları keşfedecekler.
 
Kaptan olarak mürettebatınızın kaderini elinizde tutuyorsunuz. Onları farklı silahlarla donatın, yeteneklerini ve ekipmanlarını özelleştirin ve karşınıza çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmek için zengin iş sistemini kullanın.
 
Fragman Videosu 
 
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.