Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
16
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Star Wars Temalı Total War Oyununun Geliştirildiği Bildiriliyor
M
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

'' 
 
Strateji serisi Total War’un geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Creative Assembly'nin yeni bir Star Wars temalı oyun üzerinde çalıştığı bildiriliyor. DualShockers tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Ekim 2023 itibarıyla Sega'nın sahibi olduğu stüdyoda üç farklı seri oyunun geliştirildiği aktarılıyor. Bu oyunlardan biri Total War: Star Wars.
 
Creative Assembly üç farklı proje yürütüyor
 
'' 
 
Creative Assembly bünyesi altında geliştirilen üç farklı Total War oyununun hangisinin tamamlanmaya en yakın olduğunu şu an için bilemiyoruz. Ancak serinin en yeni oyunu Total War: Pharaoh geçtiğimiz yıl Bulgaristan merkezli Creative Assembly Sofia tarafından bizlere sunuldu. Bu yapım oyuncular tarafından bir hayli eleştirildi ve akabinde stüdyo özür dilemek durumunda kaldı.
 
Strateji oyunu serisiyle tanınan ancak aynı zamanda Alien Isolation oyununu da geliştiren İngiltere merkezli Sussex şirketi geçtiğimiz yıl habersiz bir proje üzerinde çalıştığını açıkladı. Sırf bu proje için İngiltere'nin Newcastle kentinde üçüncü bir geliştirme stüdyosu kurdu.
 
Öte yandan Sega geçtiğimiz Eylül ayında çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunu Hyenas’ı iptal ettiğini açıkladı. Bu iptal, Creative Assembly stüdyosunda gerçekleştirilen işten çıkarmalar sebebiyle meydana geldi.H
4 hafta
Yarbay

Şöyle online içeriği ve MTX olmadan kemiksiz bir Star Wars RTS'sine aç kaldık yahu.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.