Bu anime bir tek banamı overrated geliyor yoksa sıkıntı bende mi ? 8 puan eder anlarımda gelmiş geçmiş en iyi anime falan diyenler var kafayımı yedi bunlar. |
Boşver sen o kitleyi. Sezon bitince puanı düşer zaten. İzleyip keyif almaya bak. Ben de çok sevdim animeyi. Komedisi gayet güzel gidiyor. Ama komedisi daha iyi 10 tane anime sayabilirim yani :)) |
Boşverdim zaten. Anime güzel ama hakikaten çok abartıldı. Son yıllarda çok oluyor bu abartma olayı neyse ... |
Öyle de gülmezsin ama yani izlerken ben korktum ![]() ![]() |
çerezlik güzel bir anime bence ama mizah kısmı eksik biraz |
Gülünen kısımlar genelde anya nın olduğu tatlı sahneler oluyor. Onlar da komiklikten değil anyanın tatlılığından ve seiyuu sunun anyayı seslendirirken müthiş iş çıkarmasından kaynaklı. Onun dışında çocuk bakımı odaklı izlerken sıkmayan arada duygulandırabilen güzel bir çıtır çerez anime aslında. |
2. bölümde bunlar birbirinin ajan ve suikastçi olduğunu anlayacaklar sanmıştım ama anlaşılan yanılmışım. Karakterleri çok saf yapmışlar. Hani hepsi Anya'nın rüyası çıksa mantıklı olur şu durumda. ![]() https://www.youtube.com/watch?v=s5GLU4xZDgo&feature=youtu.be |
Güzel anime. 7. bölüm de bizim oğlanın gözünden Anya'yı daha güzel çizmeleri hoş olmuş. |
Bu anime anime bazında bakarsanız size yeni bir şey sunmuyor gözükebilir ama bence çocuk bakımı temalı animelere yeni sayılabilecek aksiyon, komedi ve aile taglerinin kombinasyonunu bize sunması gerçekten güzel bir düşünceydi. Bu temada kaliteli anime bir elin parmaklarını geçmiyorken böyle bir animenin bu kadar popüler olmasına ve sevilmesine ben çok sevindim. |
Part 2 ilk bölüm gelmiş. İzledim şimdi. İlk sezon da öyle mükemmel bir anime değil diyordum ama yine de merak ettim ve izledim. Akıcı ve komedisi çok hoşuma gidiyor. İzleyin derim. Ekibe köpek de katıldı. Hadi hayırlı olsun. ![]() Bu arada şunu görünce insanın Japonya'ya gidesi geliyor ya :)) https://www.youtube.com/watch?v=Vp-hQSp4zqo&feature=youtu.be |
İlk sezonun İlk bölümünün ed sinden sonra bir sahne var onu izlemeyi unutmayın <3 Bu anime tam haftalık izleyip modunuzu yükselteceğiniz bir anime. 20dk da sinir stress ne varsa alıyor üstüne içinizi az da olsa ısıtıp sizi mutlu ediyor. |
2.sezon 2023 de geliyor. 2.sezonla birlikte 2023 de filmi de gelecek. Film orijinal olacak. Hem film hem de 2.sezonun 2023 de gelmesi şaşırtıcı. https://twitter.com/spyfamily_anime/status/1604306827843317760 |
Bu konuya ilk gifimi atayım artık.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 8 Mayıs 2022; 3:36:7 >