Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
94
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Spor bölümü için düşüncem
Etiket : #Yeni Özellik

P PRoMeTuS Konu Sahibi
8 yıl (65 mesaj)
Spor bölümündeki kavga durumu ile ilgili düşüncem sınırlı mesaj uygulamasıdır. Mesela ilk olarak her üye diğer takım bölümlerine sadece 1 mesaj yazabilir. Her üyenin bir sportmenlik puanı uygulaması olur. Bu sportmenlik puanı da üye isminin altında yazar. Üye, konuları ve yorumları + veya - aldıkça; her 1000 artı oyda 1 mesaj hakkı daha kazanır veya her eksi 1000 oyda 1 mesaj hakkı gider. Bunun daha adil daha konuşmasını bilen insanların daha özgür bir ortamı olmasını sağlayabilir ve aynı zamanda saygınlığıda arttıracaktır. Böylece adil bir paylaşım ortamı oluşmuş olur diye düşünüyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @RevivaL

E e-Militarist
8 yıl (13109 mesaj)
Galatasaraylılar Fenerbahçelileri eksiler Fenerbahçeliler Galatasaraylıları, Beşiktaşlılar Fenerbahçelileri, Galatasaraylıları, vb.

Benim önerim, devamlı tartışma oluyorsa spor bölümünde, 3 büyüklerin lig, kupa, avrupa kupaları maçları olduğu günler hangi günlerse maçtan 1 saat önce 24 saatliğine futbol forumuna yeni konu açılamasın. Ya da profilinde takımı galatasaray olan kişi yazamasın Fenerbahçe bölümüne 24 saat, Fenerbahçeli de Galatasaray bölümüne yazamasın 24 saat gibi. Maç günü. Mesela yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 16 Şubat 2014; 23:50:06 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.