Arkadaşlar 1 hafta önce airmax aldim . 45 numara giyiyorum ve 45 numarasini almama rağmen ayakkabi ön taraftan,baş ayak parmağıma vuruyordu...ayakkabinin kalibindan dolayi .. mağazada denedim mudurle konustum o da ayakkabiyi kaliba koy eğer sorun devam ederse (dısarda giyilmemek şartîyla) 1 hafta içinde getir iade aliriz dedi..sure yarin doluyor ve ben su ana kadar 3 gun kalipta beklettim olmadi ayakkabinin icine posetin icine su koyup buzluğa attim en azindan ön taraf 1 yada yarim santim uzar diye ama halen ayni yan taraflar filan da vuruyordu ama açildi yanlar rahat oldu ön taraf ayni parmağa vuruyor.. bir çözüm önerecek var mi yarim santim açılsa yeter..acill yardim beyler yarin götürmem gerek..
Benim aldığım spor ayakkabı da küçük geldi baya sıkıyodu.1-2 hafta giydim artık çok rahat tam ayağımın büyüklüğüne geldi.Değişim şansın varsa değiştir ama istersen.
Cevap için sağolun hocam.Sanırım sizinde boydan vuruyordu peki o 1-2 haftalık sürede parmaklarınız ağrıdi mı ? Değistirme imkanı varda airmaxların kalıpları dar olduğundan aynı modele benzer değişik airlerde de aynı sıkıntı çıkıyor maalesef.
ön taraf darsa direkt git değiştirebiliyorsan değiştir hiçbir şekilde çözülmüyor bende baya şey denediydim birde 1 hafta giydim sonuç tırnak batması oldu
Cevap için sağolun hocam.Sanırım sizinde boydan vuruyordu peki o 1-2 haftalık sürede parmaklarınız ağrıdi mı ? Değistirme imkanı varda airmaxların kalıpları dar olduğundan aynı modele benzer değişik airlerde de aynı sıkıntı çıkıyor maalesef.
Aynen boydandı.Ama dediğim gibi değiştirmeniz daha iyi olabilir genişlememe ihtimali olduğu için.Bir numara büyüğünü giyip yürüyünce ayakkabı ayağınızdan çıkmıyorsa ve önde çok boşluk yoksa büyüğünü alabilirsiniz.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >