Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
258
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Söylenti: Crysis 3'e Multiplayer DLC'si Geliyor
Şehir : #İstanbul

Q
Quirah Konu Sahibi
7 yıl (24930 mesaj)


    Çıkış dönemi boyunca çok tartışılan oyunlardan Crysis 3 adına son dönemde pek haber alamıyorduk. Oyunun çıkışından sonra odak noktasını Free to Play oyunlara yönelten Crytek, Crysis 3'ü hemen hemen bırakmayacak gibi. Oyunun multiplayer DLC'sinin achievement listesi ortaya çıktı.
 
    250 puanlık başarımlara sahip olan listeye baktığımızda bu DLC, yeni multiplayer içeriklerini oyuna ekleyecek. Zira listede yer alan başarımlarda Creek, Crossing, Ascent ve Coastline adında haritalar, Frenzy ve Team Possession adında da oyun modları yer alıyor. Bakalım yakın dönemde yeni bir duyuru görecek miyiz?
 

G
GorkemM1903
7 yıl (516 mesaj)
Electronic Artsdır gelir..
C
cagan1234
7 yıl (705 mesaj)
Aynen oyunu aldım ön siparişle t-shirt veriyorlar diye pc kaldırmıyo zaten ekran kartı hatası veriyor. Adamlar oyun kadar dlc çıkaracak biz hala offff...
F
furillajooy
7 yıl (182 mesaj)
ya bu söylenti işlerine inanmıyorum artık ben söylenti diye çıkartıyolar ortaya millet heyecanlansın diye veriyolar ayarı sonra söylentilerin hepsi gerçek oluyor bırakın bu söylenti işlerini artık yaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.