Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
5703
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sosyal Medya ve Mesajlaşma Bölüm Kuralları.
K
10 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

1. Yeni konu açmadan önce forumun Arama bölümünü kullanınız.

2. Bölüm içerisinde açılmış olan üst konuları kullanmaya özen gösteriniz.

3. İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmayınız.

4. Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. Birkaç ana konu haricinde, Açtığınız konu başlıklarında tamamıyla büyük harfler kullanmayınız konu silinecektir. Yanlış/gereksiz/fazla vb. noktalama işaretlerinin kullanımından kaçınınız, aksi takdirde konu silinebilir.

“Acil”, “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, "İmdat", ''??????'', “Uzman sorusu”... gibi. Konuyla alakası olmayan başlık kullanan konular silinecek/kilitlenecektir.

5. Yardım istediğiniz konularda sorununuzu açıkça belirtiniz.

6. Kişi ve kurumlara hakaret içerikli veya rencide edici mesajlar yazmayınız. Firmalar hakkında küçük düşürücü, aşağılayıcı ve ispat edilemeyecek içerikte mesajlar yazmayiniz.

7. Karşılaştığınız olumsuz bir davranış karşısında polemiğe/tartışmaya girmek yerine şikayet sistemini kullanmaya özen gösteriniz... butonunu kullanarak bize bildiriniz.

8. Cezalı üyelerin 2. bir hesap alması kesinlikle yasaktır ve yeni hesapları sınırsız kapatılacak, kendi hesaplarının cezası da uzatılacaktır.

9. Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak ceza sebebidir.

10. Eğer son mesaj size ait olmasına rağmen ve mesajınız yakın tarihte yazılmışsa o mesajı editlemeden alt alta mesaj yazmak suretiyle, post kasma amaçlı mesajlar yazmayınız.

11. Bu bölümde sayfa ve gruplara reklam alımı. Facebook, twitter ve reklam hesabı satışı yasaktır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.