Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
1395
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SONY KDL-55W815B Tam ekran sorunu

İ isocan53 Konu Sahibi
7 yıl (150 mesaj)
Arkadaşlar öncelikle ürünü çok beğendim görüntü kalitesi olarak gayet iyi.. fakat şöyle bir sorun yaşıyorum televizyonun kendi uygulaması Youtube'den girdiğimde her videoyu tam ekran açıyor.. fakat tarayıcıdan girdiğim zaman dizi ya da film izlemeye kalkıştığımda ya da ne bileyim video izlemeye kalkıştığım zaman görüntü tam ekran olmuyor.. bu sorun nasıl düzelir aranızda bilen var mı acaba ? tarayıcıdan girdiğim zaman hiç bir videoyu tam ekran yapamıyorum.. televizyonun modeli de bu =>http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-specs/KDL-55W815B/list oysa ki arkadaşım LG kullanıyor 139 ekran,onda hiç bir sıkıntı yok.. her türlü videoyu tam ekran yapıyor.. Digiturkplay uygulamasını dahi açabiliyordum LG'de fakat Sony'de açmaya kalkıştığımda adobe flash eklentisi yok diyor,görüntüyü dahi göstermiyor.. dizi izlemek için girdiğim sitelerde de flash eklentisi yok yazısı çıkıyor arada.. Sony televizyonumdaki bu sorunu nasıl çözebilirim,beni aydınlatacak arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
İ isocan53 Konu Sahibi
7 yıl (150 mesaj)
arkadaşlar bilen var mı aydınlatırsanız sevinirim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ isocan53 Konu Sahibi
7 yıl (150 mesaj)
lütfen birisi cevap versin arkadaşlar aranızda hiç bilen yok mu ?
6 666azazel
7 yıl (4839 mesaj)
sonyde flashplayer yok o yüzden ekran büyümez ....

lg lb webos lu ürünlerde de flashplayer yok arkadaşınızdaki ürün eski lg olabilir mi?

samsung daha iyi smartta.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @isocan53

C cihan17
7 yıl (56 mesaj)
tarayıcıdan büyük ihtimal. benim işyerinde bir arçelik led var ordada dizi sitelerinden film izlemeye çalıştığımda tam ekran yapmıyor.
İ isocan53 Konu Sahibi
7 yıl (150 mesaj)
arkadaşımdaki 140 ekrandı 1 yıl önce aldılar tvyi valla digiturkplay olsun dizi film her şeyi izliyor.. lb lb weboslu ürünlerde mi tam ekran yapmıyor ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @666azazel

6 666azazel
7 yıl (4839 mesaj)
evet webosda flashplayer yokmuş...la serilerinde izliyorlardı tam stabil değil samsung gibi
Bu mesajda bahsedilenler: @isocan53

M Metabolism
7 yıl (2102 mesaj)
Bende w815b düşünüyorum. internetten dizi film izlemek mümkün değil mi şimdi? html5 ile çalışan sitelerde sorunlu mu?< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.