Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
sol musteri hizmetleri komedisi

F firan34 Konu Sahibi
2 yıl (119 mesaj)
Binamda turk telekom fiber var, sol altyapisi da dosenebilir mi diyorum 0532 5320000 a, musteri temsilcisi google a sorun diyor, yok böyle komedi😁😁 bu cevabin üstüne abonelik için ugraşilir mi ya:)< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


X XpressMusic34
2 yıl (17567 mesaj)
Bu tarz işlerle çağrı merkezleri ilgilenmez. Kimden hizmet almak istiyorsanız onun size en yakın yetkili bayisini ya da müdürlüğünü bulacaksınız. Onlarla temas kurup konuyu görüşeceksiniz. Sizi altyapı işlerine bakan kişilerle görüştüreceklerdir.
Telekomda ise;
Bölge müdürlüklerine başvuru yapılması gerekiyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F firan34 Konu Sahibi
2 yıl (119 mesaj)
Öyle yaptim zaten ilk once, kayserideki altyapi ile ugrasan ana bayi ile gorustum ,3-4 ay gibi bi sureden bahsetti, ben de süreyi kisaltmak icin ne yapilabilir dedim, 532 532 0000 a yonlendirdi, onlar da boyle dedi, en azindan telekom fiber altyapisi var, ayni zamanda sol altyapisi dosenebilir mi sorusuna bir cevap verilebilirde ya bayiden ya da musteri hizmetlerinden diye dslusunuyorum, teknik olarak mumkun degilse soylemis olsalar boşu boşuna bina yoneticisini yanima alip dolasmak zorunda kalmazdim, oyle degilk< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @XpressMusic34

D detanaoq
2 yıl (2434 mesaj)
müşteri temsilcisi taşeron eleman ne dediğini bilmez bağlantının hızlı gelmesini sağlayamaz...
X XpressMusic34
2 yıl (17567 mesaj)
O size çağrı merkezini arayıp "fiber istiyorum" şeklinde talep oluşturun demek istemiştir. Arayıp fiber ne zaman gelir/süreyi kısaltabilir miyiz tarzında soru sorun dememiştir.
Bu mesajda bahsedilenler: @firan34
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.