Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sol Klarnet marka ve başlangıç için tavsiyeler

S Shafter Konu Sahibi
geçen ay (6439 mesaj)
Her türlü yardım ve tavsiyenize açığım.Bilgilendirirseniz memnun olurum.
G glidetec34
geçen ay (2 mesaj)
Konu için çok ilgiliyim. İcra edenlerden değerli tavsiyeleri heyecan ile bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kesikparmak
geçen ay (278 mesaj)
Klarnet konusunda öyle yüksek bilgi sahibi değilim. Az çok kurcalamış biri olarak vereceğim tavsiyeleri. Başlangıçta abanoz klarnet almayacaksınız muhtemelen fiyatından ötürü. Bakalit klarnetlerde de üç aşağı beş yukarı tüm markalar aynı. Yalnızca akorlarının,seslerinin düzgün olması önemli fabrikasyon klarnetlerde. İmkanınız varsa klarnetten anlayan biriyle gidip almanız daha iyi olacaktır, işi şansa bırakmamak için.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G glidetec34
geçen ay (2 mesaj)
Çalan bir ağabeyimin önerisi 1 300 tl gibi rakamlar doğru giriş içjn uygun dediler.
Büyük usta serkan bey 50 bin lik bir klarnet kullaniyor. izmirde altın kaplama yapan da var. Gitar çaldığım için enstrüman da malzeme vs ve ortalama bütçeler içeren marka önerisi duymak isterim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kesikparmak

K kesikparmak
geçen ay (278 mesaj)
Dediğim gibi başlangıç için olan bakalit klarnetler aynı çin fabrikalarından çıkıyor. Farklı markalar işlenerek dünyaya dağılıyor. X marka Y marka ismi vermek tamamen fantastik bir yorum olur. Benim elime Bonson klarnet geçmişti. Sesleri gayet yerindeydi. Ancak sen gidip Bonson alırsın, farklı seri üretiminden kaynaklı olarak sesi tamamen farklı çıkabilir. Başlangıç klarnetinde markadan ziyade, alacağın klarnetin sesini duymak önemli.
Bu mesajda bahsedilenler: @glidetec34
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.