Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
17
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sızıntı: Kingdom Come Deliverance 2 Bu Yıl Çıkacak!
M
3 ay
Yarbay
Konu Sahibi

 
 
Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberle beraber orta çağ temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Kingdom Come: Deliverance geliştiricisi Warhorse Studios'un yeni bir oyun duyurmaya hazırlandığını aktardık. Geliştirici ekip, at üstünde bir şövalyenin yer aldığı bir gönderi içerisinde 18 Nisan yani bugün akşam saatlerinde (TSİ 21:00) yeni bir oyun duyurusunu planlanıyor.
 
Devam oyunu için heyecanlı bekleyiş sürüyor 
 
 
 
Twitter üzerinden yayınlanan gönderi içerisinde ortaya çıkan kullanıcı yorumları doğrudan Kingdom Come: Deliverance’in devam oyunu olacağını aktarıyor. Şu anda Insider Gaming sitesinde yayınlanan yeni bir habere göre, duyurulacak oyunun Kingdom Come: Deliverance 2 olacağı ve oyunun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacağı belirtiliyor.
 
Diğer taraftan ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak oyunun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S'te yayınlanacağını aktarabiliyoruz. 2018 yılında çıkış yapan Kingdom Come: Deliverance oyuncular tarafından bir hayli seviliyor ve devam oyunu heyecanla bekleniyordu. Şimdi ise gün içerisinde resmi bir tanıtım fragmanının ve detayların aktarılmasını bekliyoruz.
 
 
G
3 ay
Yüzbaşı

Zaten oyun krallık yolunda yarım kalmıştı, birde dövüş sistemini daha akıcı ve keyifli yapsalar efsane olurdu.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

B
3 ay
Yarbay

Atmosferi çok iyi yansıtan bir oyundu ilki,bunda eksikleride giderirse herkes severek oynar.Genel kitleye yayılmak istiyorsa biraz daha akıcı olmak için adım atabilir. Keza ilk oyun ağır ilerliyordu ve bu yüzden çoğu kişi geri çekildi oyundan.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.