Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Siteme üyelik sistemi hk.

X xen_44 Konu Sahibi
2 hafta (272 mesaj)
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bu işlerden hiç anlamıyorum. Sigortacıyım ve işim ile ilgili kendime bir site kurdum. Natrodan ilksensahin.com diye site adını aldım ve hazır site sistemi aldım. Sistemin içinde istediğim özellik yok. Bana lazım olan şey müşterilerim siteye üye girişi yapsın orada poliçelerinin başlangıç bitiş tarihlerini görsünler ve pdf halinde olan poliçelerini indirebilsinler. Bunu istediklerinde kendileri girip yapsınlar istiyorum.

Hazır site aldığım için pişmanlık duymak üzereyim fakat dediğim gibi kod yazmaktan vs hiç anlamıyorum. Sitenin en altına yazdığım kodlarla canlı destek sistemi kurdum siteye giren bana ulaşabiliyor fakat bu dediğim sistem bana müşterilerim kısmında lazım.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
W Weisanstein
2 hafta (477 mesaj)
Mevcut poliçeleri aktaracak, bir müşteri ve sigortacı arayüzü ile bunları webde yayınlayabilecek bir sistem lazım sana hocam. Hiç bilgin yoksa parasını verip kodlatacaksın. Sigorta firmaları için hazır sistemler var mı bilmiyorum basit blog, forum işine benzemez bu. Hassas müşteri bilgileri de olabilir içeride. O nedenle en iyisi custom tasarım.
X xen_44 Konu Sahibi
2 hafta (272 mesaj)
Aslında web siteme değil de bir apk ile mobil uygulama şeklinde de yapsam olur. Hatta daha güzel olur. Müşterilerimin telefonunda sürekli apk olarak dururum unutmazlar. Ücretsi apk yaptım fakat dosya ekleme üye girişi vs yok. Bununla ilgili yardımcı olabilecek veya yönlendirebilecek varsa bana çok faydası olur.
B BiletlerBiletxD
geçen hafta (905 mesaj)
Konuyu yeni gördüm.Mobil uygulama yapılıcaksa da web tarafının yazılması lazım.Veritabanı ve mobil uygulama arasında bağlantı kurulucak.Önceliğiniz web tarafını halletmek olsun.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.