Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
10
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Silent Hill Benzeri Korku Oyunu The Glass Staircase Konsollara Geliyor
M
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

''
 
Puppet Combo ekibi tarafından biz oyun severlere sunulacak olan hayatta kalma korku oyunu The Glass Staircase konsollara geliyor. Açıklanan detaylara göre oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch'e çıkışını gerçekleştirecek. Şu an için çıkış tarihi belli değil.
 
PlayStation 2 tarzı bir yapıya sahip
 
''
 
The Glass Staircase ilk olarak 30 Mart 2019 tarihinde itch.io üzerinden PC için yayınlandı. Oyun, PlayStation 2 tarzı ile bizlere sunuluyor ve sabit kamera bakış açısıyla oyundaki yerimizi alabiliyoruz. Bunun dışında yapım detaylarına bakacak olursak Silent Hill havasının olduğunu aktarabiliyoruz. Sabit kamerayla beraber karakterimizi kontrol etmeye çalışıyor ve kütük kontrollerle beraber zorlu bir deneyim elde ettiğimizi söyleyebiliyoruz.
 
Korku ve gerilimin had safhada olduğu yapım içerisinde klasik korku ve hayatta kalma unsurları bulunuyor. Oyunda bir malikane içerisinde yer alıyor ve derinliklere indikçe korkunç gerçeklerin ne kadar gizlendiğini görebiliyoruz. Geçmişten gelen mektupları toplayarak hikayenin parçalarını birleştirmeye çalıştığımız yapımda, malikane içerisinde karanlık bir tarihi çözmek durumunda kalıyoruz.
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.