Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sigortam360'ta A aracı yerine B, B aracı yerine A aracı girilmiş

E Elessar Eredhian Konu Sahibi
2 yıl (3858 mesaj)
Selam arkadaşlar 23 Nisan Salı günü bir kaza geçirdim, neyse ki kimseye bir şey olmadı. Neyse tutanakları tuttuk ustaya götürdük aracı eksper baktı.

Bugün sigorta360.com üzerine kaza tespit tutanağı girilmiş DEĞERLENDİRME aşamasında olarak görünüyor, ancak bir sıkıntı var tutanakta her şey doğru olmasına rağmen sisteme A aracına benim bilgilerimi B aracına ise karşının bilgilerini girmişler. Tutanakta ise tam tersi ben B tarafını doldurdum karşı A tarafını doldurdu ve tutanakta her şey doğru. Ama gelgelelim sistemde A aracı kısmında ben B kısmında karşı görünüyor. Sigortacıma söyledim tramerden sonuç çıksın itiraz hakkımız var dedi yani yanlış karar çıksa bile bundan dolayı itiraz edebileceğiz gibi ama size de sormak istedim bunu yaşayan oldu mu? Bu bir sorun teşkil eder veya yanlış karara sebep olur mu? Bana çarpan araç soldan geldiği için kusurlu çıkması gerekiyor ama araçları karıştırıp kusuru bana yazarlar diye korkuyorum
S spacewolf
2 yıl (3671 mesaj)
Merhaba ,

bazen bu şekilde hatalar yapıyorlar. Sigortacınız takipçi olursa düzeltilebilir bir durum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E Elessar Eredhian Konu Sahibi
2 yıl (3858 mesaj)
Şu an sigortacımın yapabileceği bir şey var mı? Yoksa sonuç çıkmasını mı beklememiz gerek?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @spacewolf

S spacewolf
2 yıl (3671 mesaj)
Şirket ile iletişime geçebilir daha iyi olur hocam.
Bu mesajda bahsedilenler: @Elessar Eredhian
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.