Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
540
Cevap
1971
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Siemens Profilo Ürünler ve Çözümler

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,

Siemens Ürünler konusunda destek için 7/24 buradan yazabilirsiniz.


NOT: Siemens'in bayisiyiz.
Göndereceğimiz ürünler taşıma garantili ve daire içine kadar teslim edilmektedir.NİSAN AYI FİYAT TABLOLARI

Arkadaşlar merhaba. Nisan ÖZEL fiyatları için lütfen WhatsApp 05533976676


Siemens Marka ürünler için Mart 2021 Fiyatları

XL – XXL Buzdolapları
https://i.hizliresim.com/ZgrsEN.jpg

Alttan Donduruculu Buzdolapları
https://i.hizliresim.com/yrHexb.jpg

Bulaşık Makineleri ( Solo + Ankastre )
https://i.hizliresim.com/9qIQyn.jpg

Çamaşır Makineleri
https://i.hizliresim.com/jFg82y.jpg

Kurutma Makineleri
https://i.hizliresim.com/sBf3At.jpg

Derin Dondurucular
https://i.hizliresim.com/Zi57A1.jpg

Ankastre Mikrodalga Fırınlar
https://i.hizliresim.com/80Hpn7.jpg

Ankastre Fırın Ocak ve Davlumbazlar
https://i.hizliresim.com/rIGSJH.jpg

Ankastre Set Önerileri

- Siyah Setler
https://i.hizliresim.com/amu795.jpg

- Titanyum Gri Setler
https://i.hizliresim.com/vWTenA.jpg

- Beyaz Setler
https://i.hizliresim.com/IbYPNg.jpgProfilo Marka ürünler için Nisan 2021 Fiyatları hazırlanıyor


Youtube Kanalımız için lütfen tıklayın.

*** Destek için takibinizi rica ederim.

https://www.youtube.com/channel/UC7LOc9iYaG4PTl6UX4z6SzQ


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Nisan 2021; 23:21:59 >

Arkadaşlar Merhaba,

Ben aktif olarak kullanmasam da, forumu bilgi almak amacıyla genelde bilgisayar ve beyaz eşya konusunda 2005'ten beri takip ederim.
2,5 yıl önce Serdar Bey'den çamaşır makinesi satın almıştım. Ürün kodu wm14w760tr idi. Serdar Bey o süreçte, ürün ile ilgili oldukça detaylı bilgi vermişti. Ürünün yurtdışında üretildiğinden, kazanı taşıyan amortisörlerin metal olduğuna kadar. Sonrasında 2,5 yıldır oldukça mutlu olarak kullandık, hiç bir problem yaşamadık. Geçen aylarda yeni bir eve taşınmıştık. Sadece o taşınma sürecinde ayaklarının ayarı oynamış. Bir çamaşır attık baktık ki, makinenin üstündeki havlu sepeti falan yere düşmüş. Ben hemen ayak ayarlarını düzelttim ve sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyoruz, 1400 devirde sıkma yaparken dahi problem yok.

Çamaşır makinesinden memnun olunca bir süre sonra buzdolabımızı yenilemek için tekrar Serdar Bey ile iletişime geçtik. Bu süreçte ben aslında daha pahalı A+++ bir ürün almayı düşünürken, Serdar Bey beni kg76nai32n kodlu daha ucuz ürün için teşvik ve ikna etti doğrusu. 2 yıl önce biz bu buzdolabından çok memnun olunca, annemlerin de bozulan buzdolabını forum sayesinde öğrendiğim şekilde aynı modelin Profilo olanıyla yeniledik. O dönem için bizim için önemli miktarda fark olduğu ve aynı ürünün benzer parçalar ile aynı banttan çıktığını öğrendiğimiz için bu kararı vermiştik. İki buzdolabı da oldukça iyi şekilde hizmet ediyor bize 2 yıldır.

Forumu okuduktan sonra, iyi iletişim ve ürün memnuniyetinden ötürü çok uzun zamandır almak istediğimiz kurutma makinesi konusunda tabiki gene Serdar Bey ile görüştüm.Kkendisi gene seçtiğim model yerine daha çok sattığı ve şikayet almadığı ürüne yönlendirdi, ki bu model daha uygundu doğrusu. Önceki memnuniyetimden ve mevcut şartlardan ötürü benim de aklıma yattı. Hatta ürün tecrübesi konusunda kendisiyle bir pazar günü 40 dk kadar telefonda konuştuk bile diyebilirim, tekrar teşekkür ediyorum. Sonunda wt45w562tr modelini almaya karar verdik.Bu kararda hem makinenin daha uygun fiyatlı olması, hem de çamaşır makinemle görüntü anlamında aynı tasarıma sahip olması etkili oldu.

Buraya kadar Serdar Bey ve aldığım önceki ürünlerden bahsettim, şimdi kurutma makinesi özelinde birşeyler paylaşmak isterim, benim gibi kararsız kalan ya da almak isteyip öteleyen arkadaşlar için.

Arkadaşlar, daha önce bir kaç kez sanayi tipi kurutma makinesi kullanmıştım.Ancak tabiki bunlar genel ev tipi ürünler konusunda pek bir bilgi vermiyor. Dolayısı ile ilk elden dün ürünü ilk defa kullandık diyebilirim. Çalışan 2 mühendis olarak bizi en çok yoran konu genelde çamaşır yıkadıktan sonra kuruyanı askıdan alıp yenisini asma süreci oluyordu. Çünkü evin bir odası sürekli askı açık halde kurutma için kullanılırken, çamaşır makinesi de kurutma askına bağlı olarak belli ölçüde boş beklemek durumunda kalıyor. Ayrıca bir de çarşaf, nevresim gibi büyük parçaların askıyı tümüyle kaplaması durumu var ki bu yüzden kirli sepeti genellikle dolu olarak beklemek zorunda kalıyordu.

Dün deneme yapabilmek adına bir tambur nevresim ve havluyu önce yıkayıp sonra kurutalım dedik. 1 saat 10 dakika yıkanan çamaşırlar (burada süre uzayıp geç saatte komşuları rahatsız etmesin diye hile yapıp speedperfect kullandık), 1 saat 20 dakika da kurudu. İlk kez kurutma makinesinin kapağını açtığımızda daha önce deniz suyu gördüğü için sürekli gevrek olan havlumun yumuşacık ve kuru çıktığını görünce duruma inanamadık gerçekten. 2,5 saatte bir tambur çamaşır askı görmeden direk dolaba hazırdı. Biz kurutma makinemizi çamaşır makinesi üzerinde ücretsiz olarak kurdurduk, su giderini de bağlattık. Bu sayede, kondansör temizliği de olmadığı için tek yapmamız gereken o biriken havları toplamak oldu. Yıkanmış çamaşırdan çıkan havları görünce de oldukça şaşırdık doğrusu.

Uzun kullanım sonunda kondansör tarafında bir problem yaşar mıyız bilemiyorum, benim birşey söylemem doğru olmaz. Ancak ben bu noktada Serdar Bey'in de kendi tecrübesi yanında, aldığı geri bildirimleri de değerli buldum ve problem yaşamayacağımı düşünüyorum. Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Makine ile ilgili daha iyi olsaydı dediğim 1 konu var şu an itibariyle sadece. O da makinenin çalışırken çıkardığı sesin biraz daha bareton olması. Kurutma makineleri arasında ses anlamında zaten pek bir fark olmuyor genelde, ancak ses biraz da kalın olduğu için makineye yakın ve kapısız olarak bulunmanız gerekiyorsa rahatsız edebilir. Bizim kullanımımızda banyoda olduğu ve kapıyı kapattığımız için bu bizim için hiç sorun değil.

Ben sonuç olarak bu ürün ve genel anlamda beyaz eşya alımla ilgili olarak şunu paylaşmak istiyorum ki, o incelediğimiz avrupa bilgi kartlarındaki değerlere çok da kafayı takmamak gerekiyor. Ürün A++ haliyle A+++ a göre kağıt üzerinde sayılar anlamında geride gibi duruyor. Ancak günlük kullanımda bu değerleri çok da farkedemiyoruz, ya da bu fark için ödediğimiz farkın amorti etmesi için uzatılmış garantinin bile genelde bitmesi gerekiyor. Dolayısı ile ben aldığım ürünlerden oldukça memnunum ve düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

İlerde yenilemek istediğimiz son ürün bulaşık makinemiz. Ondan memnun değiliz yıkama kalitesi anlamında. Bu noktada gene forumu okuduktan sonra, Serdar Bey, size danışacağız gelecekte, yardımcı olacağınızdan eminim. Serdar Bey'in sevdiğim yaklaşımı bir ürünü satarken yüksek fiyatlı olan yerine en problemsiz ve ihtiyacı optimum karşılayacak ürüne doğru yönlendirmesi ve genel olarak güven sağlayıp aslında uzun vadeli bir tedarikçi olmaya çalışması.

Ben sadece ilk elden tecrübelerimi paylaşmak istedim, bir sorusu olan arkadaşlara özelden de destek olmaya çalışabilirim. Başka marka ve modellerde de çok memnun olabilirsiniz, örneğin annemlerin bulaşık ve çamaşır makinesi electrolux, ikisinden de çok memnun. Odönem ki şartlarda gene ben araştırmıştım onlar daha uygun gelmişti.

Sağlıkla kalın.javascript:void(opener.AddText('[sm\=s8.gif]'));self.focus();
Yoruma Git
Yorumun Devamı rockyusuf - 12 ay +3

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
İleri teslim satışlarda; ürünü bayiden teslim almadıysanız aldığınız modelle ilgili üretim bitti ve yeni modeli çıktı ise size satılan modeli temin edemiyorsa aldığınız yer fark almadan yeni modelini kanunen vermek zorundadır.
S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Almanya üretim bulaşık makinalarında üretimi durdurulan modeller şunlardır.SN236I00IT

SN257I00MT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G Guest-BBED0D05F
3 yıl (156 mesaj)
Serdar bey merhaba,

SN257I00MT kodlu ürünün yerinde çıkacak ürün belli oldu mu?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @shopsiemens

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Merhaba,
Hayır henüz olmadı :) olur olmaz burada yayınlayacağım
Bu mesajda bahsedilenler: @middlezone

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Arkadaşlar modeller ve fiyat konusunda buradan veya whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Tüm Türkiyeye direkt adrese teslim ürün gönderilmektedir.

Lojistik ile sigortalı teslimat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bonobonobono
3 yıl (7 mesaj)
Bizim başımız yandı bu Alman Siemensgillerden.
Fiyatı geçtim performans dip seviye.
2017 bitmiş, teknoloji ilerlemiş, yeni siemens bulaşık makinası alıyorsun yok onu kullanma, bu programı seçme, bardağı böyle koyma, bıçağı yan yana koyma, vidı vidı
Alırken söyleseler ya bunları. Hayır bir de bunları yapunca yıkasa.
10 sene önceki cihaza bakıyorsun bunları takmadan çalışıyor.
Arızası masrafı da cabası.
Gelidisi gittisi 350-400 tl.
İnanmayan şikayet sitesine baksın.
Seri halde parça arızaları var, umursamıyorlar anlaşılan


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Merhaba.

Aldığınız modeli ve yaşadığınız sorunu yazarmısınız en azından genelleme kurbanı olmaz tüm marka veya belki yapabileceğimiz birşey olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bonobonobono

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Arkadaşlar gittigidiyor üzerinden satış yapmaya başladım

siemensshop

Desteklerinizi bekliyorum


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O Olgi
3 yıl (3264 mesaj)
merhaba siemens bulaşık makinemiz 3 yıl önce satın almıştık. son zamanlarda E27 hatası vermeye başladı. Hata yüzünden makine bulaşık yıkayamaz oldu sebep nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 27 Kasım 2017; 15:10:46 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Merhaba,Google’dım :)

Voltaj düşüklüğü nedeni ile makineniz E27 hatası verebilir. Farklı bir prizde cihaz çalıştırılır veya yetkili bir elektrikçiye prizi kontrol ettirirseniz sorunu çözebilirsiniz.Umarım işinize yarar direkt teknik servis yazmış bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Olgi

M m.aksoy
3 yıl (123 mesaj)
Merhabalar,

Uşak Siemens Bayisinden Sn26L882TR Model Bulaşık makinası almıştım fakat kurdurmamıştım. Kazanının polinox olduğunu öğrenince değiştirmek istiyorum. Bu aldığım ürünün aynı özelliklerde çelik kazanlı ikamesi hangi model acaba?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S shopsiemens Konu Sahibi
3 yıl (1995 mesaj)
Merhabalar,

SN236I00JT Modeli 6 Prog inox çelik tabanlı yeni üretilen muadilidir.
Ürünü teslim aldınız mı ? Eğer almadıysanız ve satın aldığını ilk model bayinin elinde varsa fiyat farkı isteyebilir aldığınız firma :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @m.aksoy

M m.aksoy
3 yıl (123 mesaj)
Hocam çok teşekkür ederim. Özelden bana telefon numaranızı gönderebilir misiniz. Bi konuda size danışmam gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @shopsiemens

S sessiz4154
3 yıl (201 mesaj)
Serdar bey hayırlı olsun ilk önce...

Gittigidiyor linkinizi atarsanız tanıdıklara tavsiye ederiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @shopsiemens

Y yuusuuf
3 yıl (96 mesaj)
Dun buzdolabi ve bulasik makinesi aldim Serdar beyden, bu gun geldi ve servis kurdu. Havale yaparak aldim urunleri. Fiyatlari piyasaya gore uygun, gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Buradan da tekrar tesekkur ederim serdar bey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D drvimu
3 yıl (951 mesaj)
Garanti biter bitmez bulaşık makinesi E09 hatası veriyor almayın aldırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V V.K.
3 yıl (6253 mesaj)
Hatta garantini biteceği gün için sayaç da varmış hata versin diye

Komik olmayın yahu...