Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Sıcak Fırsatlar Forumunu Berbat Eden Kullanıcı

O osgour Konu Sahibi
5 ay (171 mesaj)
Başlıktan bile sanırım anlamışsınızdır kimden bahsettiğimi. Sıcak fırsatları trendyol koleksiyon sayfasına dönüştüren firma yetkilisi. nicki serkanyas. Bu arada firma yetkilisi yazınca sanırsınız trendyol yada Donanım haber çalışanı ama öyle değil :) Diğer sitelerdeki indirimlerden farklı olmayan, kalitesiz ürünleri sırf bize sıcak fırsat diye gösterip sadece trendyol koleksiyonu paylaşıyor. Siz o linke tıkladıkça ve alışveriş yaptıkça şahıs kazanıyor. Başlarda ben bu işten para kazanmıyorum diye yalan söylese de (mesajları duruyor) şimdide bu işten ev geçindiriyorum olayına döndü. Konusunun altına memnun kalmadığınızı belirten yorum yazarsanız size rahatça hakaret edebilir. Mesela bana bom boş bir insansın demişti ama ne hikmetse adminler de bir şey yapmıyor. Zaten kendisi de açıkça söylüyor, istediğiniz kadar şikayet edin bana bir şey olmaz diyor.Son olarak o kadar ileri gitti ki size hakkımı helal etmiyorum yazmış. Hiç düşündü mü acaba bize sıcak fırsatlar diye sunduğu konulardan, sıcak fırsat olmamasına rağmen üzerimizden para kazanıyor ve bunu bize haber vermiyor. Bu hakkımıza girmek olmuyor mu? Bu linklere tıklayan herkes hakkını helal etmesin, ki ben şahsen etmiyorum. Haram olsun. Son olarakta bir 75/25 kupon tutturmuş sanırsın ki çeki kendisi dağıtıyor. Trendyolun yaptığı bir uygulama, sadece kendisi biliyor sanki. Bu konuyla ilgili yorum yaparsanızda sizi çek satmakla itham ediyor :) Konularının altında herkes birbirine girmiş durumda. Forumu berbat etti. Böyle devam edecekse bence forumun adı "SICAK KOLEKSİYONLAR" diye değiştirilmeli. Yada yöneticiler bu işe el atmalı yazacağım ama adam bana bir şey olmaz diye böbürlenerek konu açmaya devam ediyor. Aklıma gelenler bunlar. Destek olursanız sevinirim.Serkanyas sayesinde bu 25 lik kuponlardan haberim oldu ..Bircok forum kullanıcısının da bu şekilde olduguna eminim . bu forumda çek satan arkadaşlar sıcak fırsatlarda konu açıp nasıl alındıg...
Yoruma Git
Yorumun Devamı bayguru - 5 ay +5

D DENIZCISERKAN
5 ay (1195 mesaj)
Merhabalar,Kendisi ile ilgili şikayetler üst yönetime ve reklam departmanına ayrıntılı şekilde iletildi.Siz de şikayetlerinizi direk Forum Destek'e yazabilirsiniz.İyi forumlar,
Z zaman_rölesi
5 ay (20 mesaj)
@osgour
Mesajınızın her kelimesine katılıyorum, Forum yönetimi bu işe el atmalı artık.. Wp, telegram linki de paylaşıyor zaman zaman.. Hani yasaktı?!?!?!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


R radko
5 ay (7524 mesaj)
Neden bi işlem yapılmıyor win win durumu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


B berke_han
5 ay (580 mesaj)
Kesinlikler hepsine katılıyorum. 75/25 konusuna yazdığım ve sizin belirttiğiniz şeyleri söylediğim mesajlarım birileri tarafından silindi. Hatta ikinci mesajımın ss’sini aldım. Baktım birkaç saat sonra o mesajım da silinmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DENIZCISERKAN , @osgour

N nuksws_99
5 ay (782 mesaj)
kesinlikle, bos yapiyor clickbait titlelerden biktim. Sikayet edince de bir sey olmuyor
N Ntmbn
5 ay (38 mesaj)
Elalemin kazandığı para niye bu kadar zorunuza gidiyor? Cebinizden mi alıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bayguru
5 ay (335 mesaj)
Serkanyas sayesinde bu 25 lik kuponlardan haberim oldu ..Bircok forum kullanıcısının da bu şekilde olduguna eminim . bu forumda çek satan arkadaşlar sıcak fırsatlarda konu açıp nasıl alındıgını anlatmayacagına göre sizce serkanyas mı yoksa bu çek satanların mı forumdan uzaklaştırılmaları gerekir sizce ? az adaletli olun ...

sorun neymiş; link referanslıymış, aman ne sorun ne sorun ...çek satışa bakın 100 adet toplu satış 25 lik çek satan toptancı var .. (min 100 alınacak 1000 tane istesen satacak adam )

ayıptır ...

bu forumun en eskilerindenim. referanslı link i de, çek kupon satışını da ,sıcak fırsatın da ne oldugunu bilirim ..bunları iyi öğrenmeyen ,bilmeyenler sıcak fırsatları esas berbat edenlerdir ..
O osgour Konu Sahibi
4 ay (171 mesaj)
Kendisi bana özel mesaj atarak "sanamı soracağım KOÇUM" demiş... Terbiye desen yok.. Hala nasıl tutuluyor bu forumda anlamadım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.