Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
sessiz tehlike

T tequila10 Konu Sahibi
7 ay (60 mesaj)
av gonca hanım anlatımıyla
Videoyu izlemek için tıklayınız
S Sacred Spirit
7 ay (683 mesaj)
Bu muhabbet sıktı. Türkiyeyi tahlil etmekten analiz etmekten uzak bu kafalar yüzünden bu haldeyiz. Güya muhalefet yapıyor ama içi boş.

Başlık sessiz tehlike ama içinde anlattığı her şey ses getire getire yapıldı. Tehlike dediği nedir bir gün uyandığımızda ya da zaman içinde türkiye şeriat devleti mi olacak? iran arabistan gibi olacak. bu mu yani. güldürmeyin beni.

Daha dün türkiyeye turist gelsin diye "keyfinize bakın ben aşılıyım" temalı reklam yayınlandı. ne için bu. paraya ihtiyacımız var. bizim ekonomimiz dışa bağımlı. bizim petrolümüz altınımız doğal gazımı yok. bunlar olsaydı işte o zaman şeriat de gelirdi irtica da.

dünya sistemine göbekten bağlı bir ülke kendi içine kapanık bir yönetim sergileyemez istese de bunu başaramaz.

neyse muhalefette iş yok yine eski kafalar.

bu gidişler bir kaç af yasası bir ekonomik paket bir kaç ötv kdv vergi indirimiyla yeniden ak parti seçimlerde galip gelir.

afferin size
D Dxdiag36
7 ay (697 mesaj)
İslam dini Akp nin umrunda değil İslamı haşa basamak olarak kullanıyorlar oy devşirmek için zira Akp de Müslüman parti değil.
Yukardaki arkadaş doğru diyor turist gelsin diye birtaraflarını yırtıyorlar yönetim şekli değişse bir kere bunı ABD istemez ayrıca yerli yabancı yatırımcı kaçar 85 milyonu neyle besleyeceksin o zaman Afrika’dan beter olur ülke biz dışa bağımlıyız çünkü.
Akp nin din umrunda değil tek dertleri tek başlarına ülkeyi yönetmek ülkenin kaymağını yemek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

0 0zkanK.
7 ay (35 mesaj)
Konu ney Şeriat mı geliyormuş İran mı oluyoz !!! ( Bıkmadılar gitti şu ucuz söylemden. ) Bu ülkede şeriat isteyenlerin sayısı Kominizm isteyenlerden azdır belkide. Bir şey olacağı yok ama sürekli Laiklik elden gidiyor söylemi ile seçmen gazlıyorlar sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 14 Mayıs 2021; 21:44:0 >


G Guest-7EE534877
7 ay (312 mesaj)
islam sancağını taşımıyorlar mı hocam?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Dxdiag36

D Dxdiag36
7 ay (697 mesaj)
Ne İslam sancağı Akp dindar Müslüman değil Müslüman adam bunların yaptıklarının binde birini yapmaz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Romanitas
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.