Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
156
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı
E
5 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı
Kulaklık sektörünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım sürelerine önem veren tüketiciler için yeni bir kablosuz kulaklık duyurdu. Sennheiser Accentum Wireless farklı özelliklere sahip.Sennheiser Accentum Wireless özellikleri ve fiyatıSennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık 37mm dinamik sürücüler kullanıyor. AptX HD çıkışı ile 576kbps bitrate oranına ulaşabilen kulaklık AAC ve SBC kodekleri ile de uyumlu. Bluetooth 5.2 ile aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.Ayrıca Bkz.Sennheiser yeni üst seviye mikrofonunu duyurduÇift mikrofon başarılı bir gürültü engelleme yaparken görüşme esnasında da rüzgârı engelliyor ve sesinizi hangi seviyede duyacağınızı ayarlayabiliyor. Sennheiser uygulaması ile tüm bu özelliklere ulaşmak mümkün.Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tam olarak 50 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve sektör standartlarının üzerine çıkıyor. 10 dakikalık şarj ile de 5 saate kadar süre kazanılabiliyor. Sennheiser Accentum Wireless modeli 180$ fiyat etiketi ile satılacak.
Kaynak:https://www.engadget.com/sennheiser-accentum-wireless-headphones-offer-50-hour-battery-life-for-180-220058335.html

 Haberi Portalda Gör

S
5 ay
Yarbay

aptx hd ne ya 576 Kbps.Ldac 999 Kbps< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.