Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
148
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sekiz Bit Oyun v.b (öğretici ödev) yapmak

M Meandroslu Konu Sahibi
4 yıl (348 mesaj)
Arkadaşlar bir ödevim var. 8 BİT eski atari oyunlarında olduğu gibi bir oyun olabilir. Bölümüm Muhasebe-İşletme derslerinden bir konu olacak. Monopoly oyununa benzer bir oyun olabilir. Access v.b programda da öğretici bir şeyler yapılabilir. Güzel bir şeyler ortaya çıktığı takdirde makul düzeyde yardımcı olabilirim. Bu arada program veya oyunu yapan arkadaş nasıl yaptığı konusunda basit düzeyde nasıl yaptığını açıklayacak ki bende hocaya açıklayacağım. Pazar günü eslim etmem gerekiyor.
G GorunmezBKZ
4 yıl (154 mesaj)
Tabi, hemen yapayım ödevinizi. Rapor da yazayım mı? 30-40 sayfalık rapor yeter bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Meandroslu Konu Sahibi
4 yıl (348 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: GorunmezBKZ

Tabi, hemen yapayım ödevinizi. Rapor da yazayım mı? 30-40 sayfalık rapor yeter bence.

Yok rapor kısmını ben yazabilirim. Ben yapamadığım kısmı için yardım istedim. Basit bir program tasarlamış bir arkadaş access programında soru uygulaması yapmış soruya yanlış cevap verdiğinizde doğrusunu da gösteriyor (konu hakkında kısa açkılama yapıyor uygulama) elbette yardım almış arkadaşından. Bende acaba böyle bir şey yapabilir miyim dedim (tabi aynısı olmayacak şekilde) yapamadım doğal olarak o tarz programları kullanamadığım için. Kendim yapabileceğim ödevleri yapabiliyorum zaten. Buradan gayet doğal bir şekilde yardım istedim, makul düzeylerde yardımcı olabileceğimi de belirttim emeğinin karşılığı olarak yardımcı olacak arkadaşlara. Tabi senin gibi trollerin çıkması da gayet doğal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meandroslu -- 6 Aralık 2016; 12:46:34 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.