Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
224
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Şef'im Kafe-Restaurant Programı,Adisyon,Stok,Sipariş,Muhasebe
S
6 yıl
Er
Konu Sahibi

VegaGrup Yazılım Şef'im restoran otomasyon programı,restaurant,kafe,bar vb. işletmelerde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi çok uygun fiyata sunuyor.
Sürekli teknik desteği, Modern tasarımı, basit ve anlaşılır kullanıcı ekranları ile işletmenizde atılan her adımı takip edip, talep ve istekleriniz doğrultusunda müdahale edebilir ve önlemler alabilirsiniz.Adisyon programı özelliği ile adisyon takibi,sipariş takip programı ile müşterilerinizin siparişlerini takip edebilirsiniz.

Şef’im, genel özellikleri ile işletmeniz içinde kullandığınız tüm donanımları kendi platformuna taşıyarak detaylı cari hesaplarınızı, seviyeli ve seçenekli stok kartı bilgilerini tutmanızı sağlar. Ürün ve menünüzde esnek imkanlarla özel sipariş almanızın önünü açar. İstenmeyen girişimleri önler.
http://www.vegayazilim.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seomail -- 17 Mart 2017; 11:22:38 >

L
3 ay
Teğmen

Ege Adisyon'u tavsiye ederim. Türkiye'nin en iyi bulut tabanlı adisyon ve qr menü sistemi deniliyor. İşletmemizde bizde kullanıyoruz. Hem fiyat olarak çok uygun hemde gerçekten fevkalade bir yazılım.Bizi en çok mest eden özellikleri yazıyımGarson çağırma modülü (müşteriler masalarına garson çağırabiliyor. direk garsonlara bilgi gidiyor. şu masa garson talebinde bulundu diye.)
Qr Menü'den sipariş. (Müşteri QR menüden kendi siparişini kendisi girebiliyor sisteme.)
Mutfakta ekran kullanılması. sipariş yazıcısını kaldırmış adamlar mükemmel olmuş. sipariş direk mutfak ekranlarına düşüyor. hazırlanınca rengi değişiyor. servis edilince mutfaktan kalkıyor falan çok ileri düzey birşey yapmışlar.
Detaylı Ciro takibi falan çok kullanışlı


tavsiye ederim. www.egeadisyon.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.