Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
63
Tıklama
0
Öne Çıkarma
[SATILDI] Yale AC-PIR Sync Alarm Hareket Sensörü - Sync Smart Home Uyumlu
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır
A
2 ay
Er
Konu Sahibi


Satıldı: Forum dışında
1
1 [SATILDI] Yale AC-PIR Sync Alarm Hareket Sensörü - Sync Smart Home Uyumlu
Yeni satın almış olduğum Yale IA-320 Sync Akıllı Alarm Seti kutu içeriğinden çıkan 2 adet kablosuz PIR Hareket Sensörü, evde evcil hayvanım olduğu için ekstradan PET PIR aldığım için hiç kullanılmamış bir şekilde satılıktır. Tüm Yale Sync Smart Home Alarm sistemleriyle uyumludur.

Ürünlerin fatura tarihi 01.11.2022'dir ve 2 yıl garantisi bulunmaktadır.


Tekil alımlarda tane fiyatı 500 TL olup, ikisi beraber alındığı takdirde 900 TL'dir.


Haftaiçi gündüzleri Kartal Yalı mahallesinden, haftaiçi akşamları ve haftasonu Kadıköy Göztepe'den elden teslim edebilirim.


Yale Sync Kablosuz PIR Hareket Sensörü, hareket algılandığında alarmı etkinleştirir ve derhal size haber verir. Smart Hub'dan 200 m mesafeye kadar çalışır. Yale Sync Smart Home Alarmınızla kolayca eşleştirilebilen PIR Hareket Sensörü, sisteminizi kendi ihtiyaçlarınıza göre 40'a kadar farklı aksesuarla özelleştirmenize olanak tanır.


Kurcalamaya dayanıklı hareket algılama: 12 metrelik alanda, 110 derecelik menzilde hareket algıladığında anında alarmınızı tetikler ve size bir bildirim gönderir.

Ürün linki.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 900 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 1 Kasım 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.