21.01.2014 tarihinde hizlial.com dan alınan Kingston 120 GB SV300 SSD satılıktır.Bu modelin eski serisindendir,şuan üretilenlerden değil.Laptopta kullanıyordum.Boyutu yetmeyince daha büyük ssd ye terfi ettim.Şu an boşta durmaktadır faturası kutusu herşeyi mevcuttur. Konyadan elden teslim edebilirim,Kargo alıcıya ait olmak şartıyla diğer şehirlerede gönderebilirim. 70 olur mu 80 olur mu gibi mesaj atacak olanlar hiç zahmet etmesinler cevaplamıyorum. Benim referansım senden fazla yok ilk önce ürünü gönder gibi mesaj atacaklarda hiç zahmet etmesinler.Para hesabıma yattıktan sonra ürün kargolanır,şimdiye kadar alışverişlerimi böyle yaptım.Üyeliğim referansım herşeyim açıktır inceleyebilirsiniz.Teşekkürler.
Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Konyadan elden teslim edebilirim,Kargo alıcıya ait olmak şartıyla diğer şehirlerede gönderebilirim.
70 olur mu 80 olur mu gibi mesaj atacak olanlar hiç zahmet etmesinler cevaplamıyorum.
Benim referansım senden fazla yok ilk önce ürünü gönder gibi mesaj atacaklarda hiç zahmet etmesinler.Para hesabıma yattıktan sonra ürün kargolanır,şimdiye kadar alışverişlerimi böyle yaptım.Üyeliğim referansım herşeyim açıktır inceleyebilirsiniz.Teşekkürler.
Fiyat:120 TL
Pazarlık payı vardır.
< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 21 Aralık 2014; 1:49:50 >