Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
3051
Tıklama
0
Öne Çıkarma
[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Satılık

İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 ay (333 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
Inearz Euphria Adel: Universal modeldir,kablosu linum g2 bax,üzerinde s1 yerine b1 adel modülü vardır. Okuduğum kadarıyla bass bir miktar daha az ama daha havadar ve detaylı denmiş kıyasına. 2x2x2(2 Bas,2 Mid,2 Tiz) kombinasyonlu 6 armatür sürücülü 3 yol crossover'lı. Kutu içinde eartips yoktur alacak kişi kendi temin etmek durumunda. Benim elimdeki bütün kulak uçlarıyla uyumluydu size de bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Üzerine bolca nakit alabileceğim dap veya iem takası olabilir. Yurtdışı fiyatı kargo ve vergiler hariç 950$

Fiyat:5500 TL

resimler:https://drive.google.com/drive/folders/1gH5HsaX9LFrtniN8-Dr-U8vOCJZolU2O

Beats Studio 3 Wireless: Hediye olarak geldi. 19.01.2021'den itibaren garantili. O zamandan beri kenarda duruyor. Sıfır, jelatinleri üzerinde daha.Fotoğrafları aşağıdadır.

Fiyat: 1750₺

< Resime gitmek için tıklayın >

******SATILANLAR*****

Hifiman Hm-650 dap: Classic 2 ve musical amp kart vardır. Kutusu ve içeriği tam. Şarjı ilk haline kıyasla fena değil. Sahibinden üzerinden almıştım ama muhtemelen foruma da üye aldığım kişi. 64gb hızlı bir micro-sd kart var içinde. Kullanmadığım için satma kararı aldım. Dap takası olabilir

Fiyat:SATILDI

Earsonics Es3 iem: Earsonics markasının 3 armatür sürücülü es3 modeli. Kutusu ve içeriği duruyor. Stok kablosu yerine daha kaliteli bakır upgrade kablo ile satıyorum. Fiyatına ve incelemesine google'dan ulaşabilirsiniz. 2.5mm 2pin balanced kablo istenirse ekstra olarak satabilirim.

Fiyat:SATILDI


Cayin N5ii: Kutusu ve içeriği tam. Fotoğraflarda görebileceğiniz gibi ekranda ölü piksel var bu sebepten fiyatı uygun. Kullanıma bir engel değil dokunmatik kısmı çalışıyor sadece görüntü olarak sorunlu. Aldığım kişide de bende kaldığı kısa süre boyunca da büyüme olmadı kendi halinde duruyor o nokta. Yandaki analog kısımlardan kullanıyorsanız hiç eksiklik yaratmıyor zaten. Ben çoğu zaman ekran kapalı yandaki analog tuşlar ile kontrol ediyorum şarj süresi olarakta kaydadeğer bir fark sağlıyor ekranın kapalı olması. Çift micro sd desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır.x2 micro sd kart desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır. Offline spotify ve Tidal desteği var.

Fiyat:SATILDI


Tanchjim Oxygen: Kutusu ve içeriği tam olarak durmakta. Karbon nanotüp dinamik sürücülüdür. Harman eğrisi baz alınarak yapılmış tuning'e sahip. 2pin 0.78mm değişebilir kablolu. Mikrofonlu olan kablosu hiç kullanılmadı sıfırdır. İzmir içi elden test etme imkanı vardır. Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde olur. Şimdilik takas düşünmüyorum.
Fiyat: SATILDI


Fiio M6:Kutusu ve içeriği tamdır. Temiz durumda. Tidal ve spotify offline desteği vardır.

Fiyat: SATILDI


imr r1: imr markasının r1 modelidir. Arkada tarafından yarı açık veya kapalı dinamik olarak ayarlanabiliyor. Seramik sürücülüdür. Taşıma kutusu eksiktir. 2pin değiştirilebilir kabloludur. 5 farklı nozzle sayesinde 5 farklı ses elde edilebiliyor.
Fiyat:SATILDI


Tansio Mirai Tsmr-3: 3 armatür sürücülü 3 yollu crossover dizayna sahip bir kulaklık. Sıfıra yakın durumda,2 pinli çıkarılabilir kablolu. Üzerindeki switch'ler sayesinde farklı ses elde edebilirsiniz

Fiyat:SATILDI


ibasso Dx80: Kutusu ve içeriği tamdır. Kozmetik olarak iyi durumda ve çalışmasında herhangi bir sorun yok.256gb'a kadar çift micro sd kart desteği vardır
Fiyat: SATILDIF886'nın bütün kutu içeriği duruyor arrow 4g den önce aldığım koruma kılıfı da mevcut. Ürünlerin hepsi tertemiz ve sorunsuz çalışır durumda.

Ses konusunda sony zx1 ve f886'nın aynı olduğu söyleniyor,kendim de deneyen başkalarıda aynı karardalar. Tek farkı hafızası.Wifi bağlı spotify'dan çalarak 3saat 20dk ekran açıklık süresi veriyor.
Fiyat: SATILDI


Audio Technica Ath-M50x: Kutusu ve içeriği tamdır. İyi durumda az kullanıldı.Padlerinde bir deformasyon yok iyi durumda. Resimde göründüğü gibi 2 yedek kablosu vardır. Fiyat:SATILDI


Psb M4U 4:Kutusu ve içeriği tamdır.1 dinamik 1 armatür sürücülü hybrid kulaklık.
Fiyat:SATILDITrinity Audio Hyperion: Kutusu ve içeriği tam,iyi durumda. Fiyat SATILDI

Cf modlu ipod+el yapımı line out kablo: SATILDI


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 2 Ağustos 2021; 19:34:0 >


N nigthcall
5 yıl (28 mesaj)
fischer fiyat takip
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
psb m4u 4 satıldı
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
Sony F886 gitti kalanlarla güncel
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
dx80 ve tsmr-3 satıldı.hud mx-2 ile güncel
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
imr r1 eklendi ve güncel
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
fiio m6 satıldı tanchjim oxygen ile devam
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
tanchjim oxygen gitti,hm650 ile devam satışa
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
2 yıl (333 mesaj)
pc parçaları ile de takas yapabilirim(2x8gb 3200mhz ram,480 yada 500gb nvme m.2 ssd,ryzen 5 1600af yada 2600,b450 anakart,boş kasa)
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
geçen yıl (333 mesaj)
hm-650 satıldı
İ inciwetrust35 Konu Sahibi
geçen yıl (333 mesaj)
inearz euphoria ile 2k 144hz monitör takası yapabilirim üzerine nakit alarak.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.