Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SATILIK BATTLE.NET (HS/OW/HoTS) & VALORANT & APEX LEGENDS HESAPLARI
Ban Durumu : #Yok
Mail Devri : #Evet
Şehir : #Ankara
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

D dankhead Konu Sahibi
2 hafta (0 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 SATILIK BATTLE.NET (HS/OW/HoTS) & VALORANT & APEX LEGENDS HESAPLARI
İş hayatı dolayısıyla vakit ayıramayacağım için oyun hesaplarım satılıktır. İlk ve tek sahipleriyim, ben açtım mailleri bende ve hiç değişmedi, mail değişimi yapılacaktır her biri için.


Battle.Net Hesabı:

Hearthstone: 1 önceki expansion 55€ pre-purchase bundle ile alındı, güncel expansion (barrens) için 80€ pre-purchase bundle alındı, son çıkan mini set alındı, 119 level pass, bg perks açık 6000+ mmr şu an için, standart ladderda her sezon 9x yıldız başlıyor.
--> 8 Golden Legendary, 100 legendary, 346 golden kart ve bayağı bir epic vs kart var. Tyrande & Hamuul & Lunara & Pass Valeera & Nemsy & Morgl heroları açık, 40 adet card back mevcut. Yayın açıp gösterebilirim istenildiği takdirde.
Overwatch: 2 altın silahı mevcut, 1 yıldır girmiyorum plat mmr civarında oynuyordum bayağı bir kozmetik açık son çıkan herolar hariç.
HoTS: İlk çıktığındaki paid bundle mevcut, hero sayısı ve kozmetik sayısı yine bayağı fazla 150+ level olması lazım.
Warzone: MW yok, warzone için bir kaç sezon pass alarak oynadım kozmetikleri açık, 1 senedir oynamıyorum silah levelleri yüksekValorant Hesabı:

Lolde de 30 level falan olması lazım pek oynamadım, valorant için ilk 3 chapter dia2 civarı oynadım, asil vandal ve ilk battlepass ücretli alındı o kadar. 7-8 aydır oynamıyorum.Apex Legends Hesabı:

1.Sezondan bu yana oynadım, tüm legendlar açık üstüne 100k legends token mevcut, 2 sezon paralı pass alındı şu an yine paralı pass alınmış durumda sezon sonu yine 1200 Coini olacak, Tek tek skin bilgisi mevcut ilgilenen arkadaşlara atılır, pity timerı 500 olmadı heirloom yok fakat yakındır dolayısıyla. Diamond traili badge'i mevcut geçtiğimiz sezon dahil trackerda tr ilk 50'ye girdim sıralamada rankte, her çarda silahta neredeyse legendary epic gırla var 2800 shardı var ciddi alıcılarla tek tek ne olup olmadığını ekran açıp gösterebilir metin halinde hazır da atabilirim, çok uzun olduğu için buraya yapıştırmadım.

3 Hesap hepsi birlikte 1800? olarak düşünüyorum, tek tek almak isteyenlerin almak istediği hesap için fiyat tekliflerini değerlendirebilirim.
G2G ve PlayerAuctions'ı inceleyip piyasaya bakıp çok uyguna fiyat belirledim, sadece HS olan hesapları bu ayarda 200$ bandına satılıyor, ona göre teklifte bulunursanız sevinirim.
Son battle pass alındı duruyor öyle oynanmadı, skin bilgisi veya dcden yayın açıp gösterebilirim.

Fiyat düşürülmüştür, tekli alım için özel mesajla ulaşabilirsiniz -- 29 Eylül
Son fiyattır, 3 hesap 1200 TL'dir. -- 19 Ekim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1200 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık


D dankhead Konu Sahibi
5 ay (0 mesaj)
İlan günceldir.
D dankhead Konu Sahibi
5 ay (0 mesaj)
İlan günceldir.
D dankhead Konu Sahibi
4 ay (0 mesaj)
İlan günceldir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.