Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
401
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Samsung S4 9505 temiz sorunsuz uygun fiyat
İlan Türü : #Satılık
Samsung Model : #Galaxy S5
Kondisyon : #Kullanılmış
F
3 yıl
Er
Konu Sahibi


Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Merhaba, satmış olduğum telefon atıl durumdadır. Daha önce ekranı orjinali ile değişmiştir. Şu an için hiç bir sorunu yoktur. Sadece wifi çekimi kuvvetli değil. Modemden uzaklaştığınız zaman bağlantı kopuyor. Sorun olarak bunu sayabiliriz. Sadece telefon vardır. Orjinal pili az gittiğinden dolayı yan sanayi pil takılıdır. Çok yoğun kullanılmazsa 1 günü çıkarıyor. Telefon temizlik olarak 10/7 alır. Telefonu Ankara içi deneyerek elden alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 225 TL. < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula2000 -- 3 Aralık 2019; 12:39:28 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.