Usb kabloyu bağlayınca Telefonda data aktarımı seçeneği çıkmıyor. Direkt olarak şarj olmaya başlıyor. |
O şarj olayı zaten standart olarak oluyor hocam ama bildirim çubuğunda USB bağlantı seçenekleri çıkıyor telefonda |
Bildirim çubuğunda o çıkmıyor |
Çıkmalı hocam bir yerde bir şeyler eksik veya yanlış demektir. Otomatik engelleyici açıksa bir de kapatarak öyle deneyin (ayarlarda gizlilik ve güvenlik kısmında) |
Daha önceki telefonumla data aktarımı yaptığım Dört adet kablo denedim. Bir tanesinde data aktarım seçeneği çıktı. Bu telefon demek ki kablo seçiyor. İlginiz için teşekkür ederim |
Aynı Wi-Fi'ye bağlı alanlarda yani evinizdeyken LocalSend programını kullanabilirsiniz çok basit, reklamsız ve ücretsizdir. Hem telefona hem bilgisayara kuruyorsunuz seç-paylaş yapıyorsunuz anında geliyor, saygılarımla. https://localsend.org/tr |
"Samsung Flow" da bu amaçla kullanılan çok başarılı bir uygulama. 3. parti uygulamalara gerek kalmıyor. |
Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Performansından ve bataryasından oldukça memnunum. 9 yıl kullandığım Samsung Note4 sonrasında oldukça hızlı geldi. ![]() Parmak izi ve yüz tanıma stabil. Isınma durumu yaşamadım. |
3 gün önce 8-128 modelini alarak aranıza katıldım. 3 günlük deneyim gerçekten cihaz çok iyi olmuş orta segmentin en iyisi mi bilmiyorum ama ilk 3te olur mutlaka. 7-8 saat ekran aldım çok yoğun kullanımda bile günü %10 şarjla bitirdim. oyun oynamıyorum ama sarj alırken biraz ısınıyor onun dışında göze batan bir şeyi olmadı |
Şarj alırken ısınma durumuna 10 - 15 gün sonra tekrar bakabilir misiniz ? Batarya kendini sonradan toparlıyor diyorlar da... Eli yakacak gibi ısı yoksa sorun değil. |
o kadar yok ısınma. rahatsız da etmiyor sadece ısınıyor. Isınmış diyorum devam ediyor. optimize olsun bi iki haftaya tam performans alırım diye düşünüyorum |
Dün 8/256 aldım amazondan da anker 312 sipariş ettim, genel olarak telefondan memnunum ilk sayfadaki ayarlamaları yaptım, Honor 90, poco x6 ve x6pro, redmi note 13 pro gibi cihazlar arasında son kararım samsung a55 oldu. Kamera kasa pil oldukça memnun edici görünüyor. |
Cihazı full mobil veride 0 wifi olacak şekilde kullanan varsa ne kadar ekran süresi aldığını yazabilir mi |
Selamlar yeni bir A55 kullanıcısı olarak bugün aranıza katıldım |
Telefon geldi belirttiğim gibi 8 128 versiyonunu aldım.Telefon güzel ilk izlenimim için ama benim standartlarm için büyükumarım alışırım. |
İlginç bir şekilde wifi ya da mobil veriyle kullanımda benzer ekran süreleri veriyor.Eğer mobil verinin az çektiği ya da çekmediği bir yerde değilseniz örneğin sadece wifi ile kullanımda 10 saat ekran süresi alıyorsam sadece mobil veriyle kullanımda da 9-10 saat arasında süre alabiliyorum. Bugün telefonun doğru dürüst çekmediği bir hastane ortamında saat 06 ila 11 arasında bulundum neredeyse hiç wifi ile kullanım olmadı yani çekme sorunu olan bir yerde uzun süre kalmama ve sürekli mobil veriyle kullanmama rağmen takribi 13 saate yakın kullanımdaki sonucu görsel olarak ekliyorum. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve oyun oynanmadan günlük bir kullanımla 2 tam gün şarj etmediğim oldu,yoğun kullanımda ortalama 1.5 gün döngüsünde şarj ettim son olarak çok çok yoğun kullanımda %20 seviyesine düşsün diye cidden telefonu elimde bırakmadığım,pili azalsın diye uğraşıp kendimi telef ederek çok nadir bir günde bitirip şarja taktığım süreçler oldu. Sonuç olarak takribi 10 saat ekran süresi alıyorum bu bazen zorlayarak bir günde,çoğunlukla 1.5 günde ve bazen de 2 günde bitiyor kısaca oyun oynanmayan bir senaryoda 9-10 saat altı ekran süresi alan ve bir günlük kullanımda bana yetmiyor diyen varsa cidden ayakta alkışlarım çünkü ben bunu beceremedim :) < Resime gitmek için tıklayın > |
Sizin özelinizde yeni satın alan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun :) Boyut ve ağırlık kısmına gelirsek ; ilk bir hafta-on gün insana batabiliyor ki ben S23'ten geçmiştim o süreç bayağı sıkıntılı oldu ama sonrasında alışıyorsunuz kısaca geçici bir durum onu kendinize hiç dert etmeyin. |
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @hmtygn