Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
670
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sagemcom F@st 2964 Işık sorunu

F Frobisher Konu Sahibi
7 yıl (6900 mesaj)
merhaba arkadaşlar bende konu başlığında yazdığım modem var ttnetin verdiği, VDSL için bu modemi verdiler. 20 gün güzel çalışıyordu bugun fişi taktım, bütün ışıklar açık kaldı taktığım gibi fişi hiçbiride sönmedi öylece durup kaldı 3 saattir. ttnet arıza merkezini aradım durumu anlattım müşteri hizmetlerindeki eleman bile beni dinledi 3 kere tekrar ettirdi oda bişi anlamayamadı beni kurulumu doğru yaptınız mı diye basitten alıyor. Modem önceden fişe taktığımda her ışık 2 saniye yanar sonra sönerdi yavaştan DSL ve internet ışıkları bağlanınca yanıp sönerdi. şimdi bütün ışıklar yanıyor, resette attım değişen birşey yok donanımsal bir şey olduğunu düşünüyorum modemde yardımcı olurmusunuz?
B bulosele
6 yıl (132 mesaj)
merhaba, sorununuz çözüldü mü,? bende de aynı modemden var, devamlı kopma yaşıyorum, 3 kez servise gitti, sorun devam ediyor...
F Frobisher Konu Sahibi
6 yıl (6900 mesaj)
modemi garantiye verdim, birebir değişim yapıldı. şuan sorunsuz kullanıyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.