Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
230
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Restoran - Cafe - Fast-Food Yazılımı
O
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar tanıdığım bir arkadaşımın küçük bir dükkanına ürün ekleyip çıkarabileceği ücretsiz basit bir uygulama yok mu acaba?O
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Yardımlarınızı bekliyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

K
6 yıl
Yarbay

Daha detaylı anlatırmısınız. Bu şekilde sadece stok kontrol gibi duruyor..nette bir sürü mevcut.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
6 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Restoran programı olacak menülerini ekleyeceğiz masa açılıp kapatılacak adisyon fişi çıkacak.
Bu mesajda bahsedilenler: @kmlhyt
S
5 yıl
Çavuş

Kullanım açısından beklentilerinizin bir tık ötesini özel tasarım ve kodlamalarla, sade görsellik ve teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı POS sistemi üretmektedir.

Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle işletmenizin üm sistemini oluşturuyor, kimi zaman da mevcut donanımınız üzerinden devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına, personel eğitiminin tam ve anlaşılmış olmasına özen gösteriyoruz.

Öncelikli işimiz Restoran & Cafe & Bar POS yazılım ve donanım hizmetleri olmakla birlikte Web Yazılım&Tasarım alanında da uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

http://www.ixirpos.com/ozelliklerL
3 ay
Teğmen

Ege Adisyon'u tavsiye ederim. Türkiye'nin en iyi bulut tabanlı adisyon ve qr menü sistemi deniliyor. İşletmemizde bizde kullanıyoruz. Hem fiyat olarak çok uygun hemde gerçekten fevkalade bir yazılım.Bizi en çok mest eden özellikleri yazıyımGarson çağırma modülü (müşteriler masalarına garson çağırabiliyor. direk garsonlara bilgi gidiyor. şu masa garson talebinde bulundu diye.)
Qr Menü'den sipariş. (Müşteri QR menüden kendi siparişini kendisi girebiliyor sisteme.)
Mutfakta ekran kullanılması. sipariş yazıcısını kaldırmış adamlar mükemmel olmuş. sipariş direk mutfak ekranlarına düşüyor. hazırlanınca rengi değişiyor. servis edilince mutfaktan kalkıyor falan çok ileri düzey birşey yapmışlar.
Detaylı Ciro takibi falan çok kullanışlı


tavsiye ederim. www.egeadisyon.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.