Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
4
Cevap
645
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Resident Evil Outbreak File 1 ve File 2 HD olarak geliyor !

R resh_aykut Konu Sahibi
10 yıl (1021 mesaj)
Resident evil Outbreak file 1 ve 2 PSN için HD olarak yapılmaya başlandı !

< Resime gitmek için tıklayın >


Outbreak fanları bunca zamandır bir hd paketi ve file 3 ün yapılmasını istemişti.. Anlaşılan capcom bütçesini biraz daha arttırmak isteyip bu fikre olumlu yönde bakmış gözüküyor..
Oyunun psn için çoktan hazırlanmaya başlandığını fakat online özelliğinin eksik olacağını belirtti..Outbreak file 1 ve file 2 2007 yılında serwerları kapatılmıştı... Aslında çoklu oyuncu ile daha çok zevk alınan outbreak oyunu tek kişi ile aynı zevki taşımayacak olması aşikar.. O yüzden fanlar bu konu hakkında tepkisini sürdürmekte..
Henüz kesin birşey yok ama online sistemi getirilirse bunun süreci uzayabilirmiş... Outbreak hd yi online oynamak tamamen ayrı bir zevk olurdu fakat onlinesız bir outbreak için bunu satın almanın mantığı nedir o oyunculara kalmış bulunuyor..

http://www.relyonhorror.com/latest-news/resident-evil-news/resident-evil-outbreak-headed-to-psn-as-ps2-classic/comment-page-1/#comment-9736

Böyle demiş relyonhorror sitesi..Açıkçası haberi ilk gördüğüm gün inanılmaz heyecanlanmıştım.. Hayatta en çok istediğim şeylerden birisiydi oyunu ps3'de HD olarak oynamak.. Ps2 de oyunu hiçkimse türkiyede online oynayamamıştı çünkü.. Türkiyede ps2 network sistemi yoktu çünkü.. Fakat online olmaması derin bir hayal kırıklığı oluşturdu bende.. Çünkü bu oyunu cidden online oynamak istiyordum.. Oyunun herhangi bir bölümünü Very hard zorluk derecesinde bitiremedim.. Çünkü AIPC'ler item alıp vermek dışında önümüzdeki yolu açmak için hiç bir yardımları olmuyordu oysaki onlineda herkes birbirine yardım ederek adeta bir takım oyunu sergiliyorlardı... Henüz online olup olmaması konusunda kesin bir bilgi söz konusu değil.. Eğer yapılırsa bağlantı sorunları yaşanabileceği söyleniyor.. En baştan ve ps3 e göre bu sistemin tekrar oluşturulması gerekebilir bu da zaman alabilir.. Umarım oyunun online seçeneğini çıkarmazlar çünkü pek çok resident evil oyuncusu için outbreak hd yi online olarak oynamak farklı bir tat bırakacaktır...
K kunglao
10 yıl (1706 mesaj)
bu oyunu pek çözememiştim karışık gelmişti belki ps3 te çözerim
G Golden Unsullied
7 yıl (3024 mesaj)

P PHO3N1X
7 yıl (1938 mesaj)

R resh_aykut Konu Sahibi
7 yıl (1021 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

2011-2014

Gelmedi hocam . Capcom sağolsun ................DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.